Prečo sa bývanie s Premièrom oplatí?

Première je obytný komplex v bratislavskom Starom Meste. Jedná sa o celkom nový projekt, nad ktorým drží patronát úspešná česká investičná skupina Finep. Nové byty v Bratislave zákonite budia pozornosť a ponúkajú mnoho výhod. Ako je na tom Première?

Bohatá a pestrá ponuka

Z hľadiska dispozície má obytný komplex Première v ponuke najmä 2 a 3-izbové jednotky. Nájdu sa však aj jednoizbové či priestorovo nadpriemerné 4-izbové možnosti s výmerou prevyšujúcou 100 m2. Každý byt, terasa či štúdio neponúka len príjemný výhľad na Bratislavu, ale tiež vlastnú terasu, lodžiu či balkón.

Nadčasové riešenia

Byty v Bratislave mnohokrát nie sú schopné naplniť potreby záujemcov. Projekt Première sa o to snaží aj vďaka nadčasovým riešeniam. Všeobecný nedostatok zelene v Bratislave kompenzuje extenzívnou zelenou záhradou na jednom z prízemných podlaží. Nedostatok parkovacích plôch sa vyriešil moderné a účelne – vystavaním podzemnej trojpodlažnej garáže. Tá je vďaka nabíjacím staniciam pripravená dokonca aj na elektromobily.

Občianska vybavenosť spĺňa vysoký štandard

Predaj bytov v Bratislave stojí a padá na vhodnosti lokality a kvalite jej okolia. Z pohľadu komplexu Première však nie je čo riešiť – nachádza sa totiž na Šancovej ulici v Starom Meste. Pár minút chôdze sú vzdialené obchody, reštaurácie, výchovné a vzdelávacie centrá pre deti či rekreačné zóny a parky. Do vzdialenejších častí Bratislavy sa môžete dostať prostredníctvom MHD, prípadne sa dá využiť cestná sieť s napojením na železničnú stanicu, bratislavské letisko a diaľnicu.

Príďte sa na Première pozrieť a presvedčite sa na vlastné oči. Je totiž lepšie raz vidieť, ako stokrát o niečom počuť a čítať. Dohodnite si obhliadku vzorového bytu s moderným nábytkom a spravte si detailnejšiu predstavu o novom bývaní.