Prečo sa bývanie s Premièrom oplatí?

Première je obytný komplex v bratislavskom Starom Meste. Jedná sa o celkom nový projekt, nad ktorým drží patronát úspešná česká investičná skupina Finep. Nové byty v Bratislave zákonite budia pozornosť a ponúkajú mnoho výhod. Ako je na tom Première?

Bohatá a pestrá ponuka

Z hľadiska dispozície má obytný komplex Première v ponuke najmä 2 a 3-izbové jednotky. Nájdu sa však aj jednoizbové či priestorovo nadpriemerné 4-izbové možnosti s výmerou prevyšujúcou 100 m2. Každý byt, terasa či štúdio neponúka len príjemný výhľad na Bratislavu, ale tiež vlastnú terasu, lodžiu či balkón.

Nadčasové riešenia

Byty v Bratislave mnohokrát nie sú schopné naplniť potreby záujemcov. Projekt Première sa o to snaží aj vďaka nadčasovým riešeniam. Všeobecný nedostatok zelene v Bratislave kompenzuje extenzívnou zelenou záhradou na jednom z prízemných podlaží. Nedostatok parkovacích plôch sa vyriešil moderné a účelne – vystavaním podzemnej trojpodlažnej garáže. Tá je vďaka nabíjacím staniciam pripravená dokonca aj na elektromobily.

Občianska vybavenosť spĺňa vysoký štandard

Predaj bytov v Bratislave stojí a padá na vhodnosti lokality a kvalite jej okolia. Z pohľadu komplexu Première však nie je čo riešiť – nachádza sa totiž na Šancovej ulici v Starom Meste. Pár minút chôdze sú vzdialené obchody, reštaurácie, výchovné a vzdelávacie centrá pre deti či rekreačné zóny a parky. Do vzdialenejších častí Bratislavy sa môžete dostať prostredníctvom MHD, prípadne sa dá využiť cestná sieť s napojením na železničnú stanicu, bratislavské letisko a diaľnicu.

Príďte sa na Première pozrieť a presvedčite sa na vlastné oči. Je totiž lepšie raz vidieť, ako stokrát o niečom počuť a čítať. Dohodnite si obhliadku vzorového bytu s moderným nábytkom a spravte si detailnejšiu predstavu o novom bývaní.

Reality

Lokalita pre rodinu

Pre mladých ľudí, ktorí sa rozhodli osamostatniť sa nie je ťažké nájsť vhodné bývanie. Pri výbere bytu nemusia brať do zreteľu množstvo ďalších podmienok, ktoré do zreteľu musia brať mladé rodiny. Pokiaľ ste si práve založili rodinu, čakáte do nej prírastok alebo len chcete bývať v lepšej lokalite musíte brať do úvahy viac vecí. Jégeho alej […]

čítaj viac...
Reality

Neprehliadnuteľné kancelárske priestory v Bratislave, ktoré stoja za zmienku

Výber vhodných kancelárskych priestorov netreba brať na ľahkú váhu, keďže existuje veľa druhov, ktoré nemusia každému vyhovovať. Medzi rozhodujúce faktory pri výbere priestorov patrí určite lokalita, ktorá mala byť ľahko dostupná pre zamestnancov i klientov. V Bratislave je často veľkým problémom práve parkovanie, takže určite si vyberajte lokalitu, ktorá týmto problémom netrpí. Ďalším kritériom je […]

čítaj viac...
Reality

Pozrite si tieto luxusné nehnuteľnosti v Ázii, ktoré stoja milióny

Domy si skutočne zaslúžia doláre, pretože ponúkajú nielen najvyšší komfort z hľadiska pohodlia, ale majú tendenciu spĺňať všetky túžby životného štýlu svojich obyvateľov. Tu sa pozrieme na niektoré z týchto luxusných nehnuteľností v Ázii. Dom na Nassim Road, Singapur V auguste 2019 Mansion Global oznámil, že dom s rozlohou približne 87 000 štvorcových stôp na bohatej […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: