Poplastované pletivo je kvalitný plot za dostupnú cenu

Poplastované pletivo s plastovým povlakom je pevný a spoľahlivý materiál na ohraničenie súkromného územia, kvetinových záhonov, záhonov a rekreačných oblastí. Ochráni priestor pred prenikaním túlavých zvierat a vydrží mnoho rokov, výborne sa hodí na úpravu plotov a plotov, zónovanie (pestovanie rastlín, záhonov, záhonov a oblúkov), ako aj ohrady budov. Často sa používa pri stavbe prístreškov pre letné altánky.

Plot s plastovým poťahom sa vyznačuje pevnosťou a pružnosťou. Je odolný voči deformáciám a roztrhnutiu, odoláva vysokému statickému a dynamickému zaťaženiu a takéto siete sa vyrábajú v rôznych odtieňoch zelenej, vďaka čomu harmonicky zapadnú do krajiny a nie sú vnímané cudzími prvkami. Niekedy existujú čierne, biele alebo sivé produkty, ktoré sú skvelé na experimentovanie s dizajnom krajiny.

Tajomstvo popularity

Takáto pletivo je mimoriadne pohodlné v prevádzke: nevyžaduje údržbu, pravidelné maľovanie ani žiadne iné činnosti. A na jeho inštaláciu na mieste nepotrebujete profesionálne zručnosti, zložité vybavenie a pomoc stavebnej čaty. Má nízku hmotnosť, čo minimalizuje riziko zranenia pri inštalácii. Navyše je bezpečný pre domácich miláčikov, keďže nemá ostré rohy a iné nebezpečné prvky.

Najdôležitejšie však je, že pletivo s plastovým povlakom vyzerajú elegantne a esteticky, a preto ich možno použiť na ozdobenie záhonov, záhrad a rekreačných oblastí. Zároveň sa nemôžete obávať, že bude ukradnutý za kovový šrot. A cena takýchto plotov je oveľa lacnejšia ako iné typy plotov. Zároveň sú šetrné k životnému prostrediu, bezpečné a odolné. Pri výrobe sa do polyetylénu pridávajú ďalšie prvky, vďaka ktorým je výrobok ešte pevnejší a odolný voči agresívnym vonkajším vplyvom, takže siete s takýmto náterom bez problémov odolajú teplotným zmenám v rozmedzí -60…+60 stupňov Celzia a sú nie je náchylný na koróziu. Nebojí sa zrážok, vlhkosti a zimných mrazov.

Tieto ploty sú skutočne univerzálne, vďaka čomu sa používajú nielen ako ploty v každodennom živote, ale aj v poľnohospodárstve, krajinnom dizajne, občianskej a cestnej výstavbe a záhradníctve. Môžete si vybrať iný tvar buniek: najbežnejší je štvorhranný, ale existujú aj varianty s otvormi v tvare diamantu.

Takéto ploty sú medzi spotrebiteľmi žiadané z mnohých dôvodov. Trvanlivosť a servis viac ako 15 rokov, odolnosť voči hnilobe, vlhkosti a UV žiareniu, odolný náter, ľahkosť, pevnosť a prijateľná cena – to všetko z nich robí vynikajúcu voľbu pre riešenie širokej škály úloh!

Exteriér

Správne krmivo pre jazierkové ryby: Základ zdravia vašich pomerančových obyvateľov

Majitelia zahradných jezírok dobre vedia, že zdravie a vitalita ich vodných obyvateľov závisí od mnohých faktorov, pričom správne krmivo pre jazierkové ryby je jedným z kľúčových. Či už ide o farebné KOI kapry alebo iné druhy ryb, ktoré zdobia vaše jezírko, výber vhodného krmiva je nevyhnutný pre udržanie ich zdravia, vitality a krásy. Tento článok […]

čítaj viac...
Exteriér

Ako predísť úhynu rýb v jazierku

Záhradné jazierko môže byť idylickým miestom pre relaxáciu a pozorovanie rybieho života. Avšak nezabúdajme, že za týmto kúskom prírody vo vašej záhrade stojí aj zodpovednosť za zdravie a pohodu rybieho obyvateľstva. V tomto článku sa pozrieme na to, ako minimalizovať úhyn rýb v jazierku, zaistiť im optimálne životné podmienky a bojovať proti rybím parazitom. Úhyn […]

čítaj viac...
Exteriér

Chov KOI kaprov v zahradních jezírkach a prevencia chorôb

KOI kapry sú nádherné ryby, ktoré pridávajú záhradnému jezírku živý a farebný prvok. Avšak ich chov v zahradných jezírkach si vyžaduje pozornosť a odborné vedomosti, aby sa predišlo chorobám a aby ryby mali optimálne podmienky pre život. Správne krmivo pre KOI kapre Jedným z najdôležitejších aspektov chovu KOI kaprov je výber správneho krmiva. Krmivo pre […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: