Pár drobností, ktoré by mala mať každá žena doma

Zariadenie interiéru je vo väčšine prípadov na ženskom pokolení. U nich sa predpokladá väčší cit pre estetické ladenie a schopnosť zharmonizovať jednotlivé doplnky podľa určitého štýlu. Svetoví dizajnéri a viaceré módne „špičky“ nám ponúkajú niekoľko moderných nápadov a riešení tiež, ale nájsť si to správne v širokom spektre je oveľa náročnejšie. Prinášame vám prehľad jednoduchých vecí, ktoré by mali byť súčasťou domova každej modernej ženy.

Zrkadlo

Táto vec je asi každodennou záležitosťou viacerých ľudí, no pre ženy je to zrejme najzákladnejšia vec, bez ktorej by sa jednoducho nezaobišli. Zrkadlo však môže byť aj moderným interiérovým doplnkom. Veľkoplošné, umiestnené na stene, alebo stojace na konkrétnom mieste v izbe. Zrkadlo odráža denné svetlo a v tmavých miestnostiach tak môže opticky zväčšovať celý priestor.

Rastliny

Preniesť si do interiéru kúsok prírody nie je na škodu a v zimnom období to platí dvojnásobne. Črepníkové rastliny umiestnené na toaletnom stolíku v blízkosti okna oživia fádnu miestnosť na nerozpoznanie. Ich vhodným rozložením sa dá v niektorých prípadoch zlepšiť aj atmosféra, alebo podporiť komunikácia v obývacej izbe. Na takýto účel vám dobre poslúži známa šeflera.

Sviečky

Malé blikajúce svetlo, o ktorom vieme, že dokáže navodiť pokoj. Sviečky by ste si však mali zaobstarávať najmä z prírodných materiálov, pretože tie klasické, vyrábané z parafínu asi moc zdravého do okolia nevnášajú. Iné je to u sviečok z včelieho a sójového vosku.

Malá knižnica

Každá žena sa občas rada ponorí do stránok zaujímavého románu. V knihe si môže svoju fantáziu ešte viac rozvíjať a na určitý okamih sa ponoriť do iného a často krát vysnívaného sveta. Vytvorenie malej knižnice z obľúbených bestsellerov by malo byť základnou výbavou každej modernej ženy tiež.

Nábytok

Ako si vybrať správnu kancelársku stoličku?

Porovnajte rôzne modely tak, že ich vyskúšate a skontrolujete, či sú výškovo nastaviteľné.Dobrá kancelárska stolička by mala byť schopná nastavenia v rôznych polohách. Skontrolujte, či to platí aspoň pre operadlo a sedadlo v niekoľkých polohách: naklonenie dozadu, stoj rovno, predklon.Vankúš musí dostatočne podporovať zadok. Predný okraj stoličky by mal byť mierne zaoblený, aby sa zabezpečil […]

čítaj viac...
Nábytok

Ako vybrať kancelársky nábytok

Je všetko pripravené na nastavenie pracovného priestoru alebo renováciu priestoru? Brilantné! Určite musíte zrekapitulovať nápady a tipy na nákup najlepšieho nábytku do kancelárie. A je to tak, verte či neverte, tieto články majú zásadnú úlohu tak pre optimalizáciu webu, ako aj pre produktivitu pracovníkov. Kancelársky nábytok podľa veľkosti firmyMať veľmi pekný stôl je perfektné, ale […]

čítaj viac...
Nábytok

Nábytok sa skla – možnosti sú neobmedzené!

Fantázii sa medze nekladú! Pokročilé technológie umožňujú zhotoviť nábytok doslova z čohokoľvek. Umelý kameň, kov, plast či sklo? Žiaden problém! Už niekoľko rokov je možné vybaviť si interiér nábytkom zo skla – nielen dvere, ale aj kreslá, stoly alebo celosklenené policové systémy premenia váš domov na neopakovateľné miesto dýchajúce štýlom a eleganciou. Nábytok zo skla […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: