Pár drobností, ktoré by mala mať každá žena doma

Zariadenie interiéru je vo väčšine prípadov na ženskom pokolení. U nich sa predpokladá väčší cit pre estetické ladenie a schopnosť zharmonizovať jednotlivé doplnky podľa určitého štýlu. Svetoví dizajnéri a viaceré módne „špičky“ nám ponúkajú niekoľko moderných nápadov a riešení tiež, ale nájsť si to správne v širokom spektre je oveľa náročnejšie. Prinášame vám prehľad jednoduchých vecí, ktoré by mali byť súčasťou domova každej modernej ženy.

Zrkadlo

Táto vec je asi každodennou záležitosťou viacerých ľudí, no pre ženy je to zrejme najzákladnejšia vec, bez ktorej by sa jednoducho nezaobišli. Zrkadlo však môže byť aj moderným interiérovým doplnkom. Veľkoplošné, umiestnené na stene, alebo stojace na konkrétnom mieste v izbe. Zrkadlo odráža denné svetlo a v tmavých miestnostiach tak môže opticky zväčšovať celý priestor.

Rastliny

Preniesť si do interiéru kúsok prírody nie je na škodu a v zimnom období to platí dvojnásobne. Črepníkové rastliny umiestnené na toaletnom stolíku v blízkosti okna oživia fádnu miestnosť na nerozpoznanie. Ich vhodným rozložením sa dá v niektorých prípadoch zlepšiť aj atmosféra, alebo podporiť komunikácia v obývacej izbe. Na takýto účel vám dobre poslúži známa šeflera.

Sviečky

Malé blikajúce svetlo, o ktorom vieme, že dokáže navodiť pokoj. Sviečky by ste si však mali zaobstarávať najmä z prírodných materiálov, pretože tie klasické, vyrábané z parafínu asi moc zdravého do okolia nevnášajú. Iné je to u sviečok z včelieho a sójového vosku.

Malá knižnica

Každá žena sa občas rada ponorí do stránok zaujímavého románu. V knihe si môže svoju fantáziu ešte viac rozvíjať a na určitý okamih sa ponoriť do iného a často krát vysnívaného sveta. Vytvorenie malej knižnice z obľúbených bestsellerov by malo byť základnou výbavou každej modernej ženy tiež.

Nábytok

Ako si vybrať komodu

Chcete si pohodlne a zaujímavo zariadiť spálňu alebo inú izbu a hľadáte inšpiráciu? Začnite s elegantnou komodou! Môžete si k nemu vybrať aj iný štýlový nábytok – policu, skrinku či skrinku a interiér doplníte umiestnením dekoru, košíkov na drobnosti, kytice kvetov alebo niečoho podobného. Komoda sa stane univerzálnym predmetom pre prehľadné uloženie vecí a udržiavanie […]

čítaj viac...
Nábytok

AKO SI VYBRAŤ KVALITNÝ POČÍTAČOVÝ STÔL DO DOMÁCNOSTI?

Kuchynské a písacie stoly sa zásadne líšia od tých, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre počítače. Ak si ceníte pohodlie a staráte sa o svoje držanie tela a zrak, potrebujete počítačový stôl pre váš domov . VÝBER MIESTA PRE POČÍTAČOVÝ STÔL Ak sa už v izbe nachádza písací stôl, môžete ho vymeniť za nový. Ak to neurobíte, budete sa musieť […]

čítaj viac...
Nábytok

Pohovka je neoddeliteľnou súčasťou čakárne

Sedacia súprava pre návštevníkov Dizajn pohovky je podobný ako v domácnosti, čo prispieva k pohodlnej relaxácii a komunikácii. Ako výplň je použitá polyuretánová pena s hrúbkou 140 mm a hustotou 25 kg/m³ (zadná časť), hrúbkou 130 mm a hustotou 30 kg/m³ (sedadlo). Sedadlo je nielen priestranné, ale je vybavené aj vankúšmi s odnímateľnými poťahmi: jedným pre […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: