Nové svietidlá pre váš interiér

Pre mnohých z nás je osvetlenie v našich interiéroch výzvou. Správne svietidlá dodávajú estetickú hodnotu vášmu interiéru., Ak sú svietidlá správne zvolené, posunú dizajn vášho interiéru na ďalšiu úroveň.

Vytvorte pomocou svetla dokonalý priestor a atmosféru vo vašom dome. Práve osvetlenie môže byť jeden z najdôležitejších prvkov.

Prinášame vám niekoľko rád, ako si vybrať nové svietidlá pre váš interiér. Prečítajte si naše tipy. Nikdy neviete, kedy budete musieť vylepšiť existujúce osvetlenie v domácnosti alebo navrhnúť nové osvetlenie od nuly.

Pri rekonštrukcii alebo stavbe nového domu si vopred vytvorte plán osvetlenia. Myslite na to, aké činnosti sa budú v každej miestnosti vykonávať (kuchyňa, pracovňa, obývacia izba). Ak chcete niečo v interiéri zvýrazniť, je tiež potrebné vopred myslieť na umiestnenie interiérového svetla.

Vytvorte vrstvený prístup k osvetleniu rôznymi zdrojmi svetla na rôznych úrovniach, čím vytvoríte atmosféru a záujem o miestnosť. Použite moderné osvetlenie, aby ste čo najlepšie využili veľkosť a tvar miestnosti – vďaka osvetleniu môže vyzerať miestnosť opticky väčšia. Stĺpové osvetlenie vytvorí ilúziu výšky.

Varenie si vyžaduje koncentrovanejšie osvetlenie, a preto je užitočná kombinácia jasných stropných svietidiel a osvetlenia v skriniach. Pre čítanie je lepšie nasmerované flexibilné svetlo namierené smerom od vás. Lampy, ktoré majú stmievače sa rýchlo stanú vaším novým najlepším priateľom a poskytujú energeticky efektívny spôsob, ako rýchlo zmeniť atmosféru a teplo v miestnosti.

Osvetlenie

SPRÁVNE OSVETLENIE DETSKEJ IZBY JE NEVYHNUTNÉ

Každý aspekt, ktorý sa týka navrhovania detskej izby vášho dieťaťa, hrá dôležitú úlohu v jeho vývoji a raste. Aj keď je zábavné vyzdobiť detskú izbu rôznymi druhmi detských dekorácií, hlavným faktorom, ktorý by ste nikdy nemali prehliadnuť, je osvetlenie miestnosti. Správny typ osvetlenia je pre vaše dieťa veľmi dôležitý. Nielenže rozžiari miestnosť, ale je životne dôležitá aj pre oči. Pri výbere osvetlenia uvádzame […]

čítaj viac...
Osvetlenie

Tipy pre osvetlenie moderného pracovného priestoru

Dnešná domáca kancelária je viac než len miestom na prácu – môže to byť aj priestor na oddych, dobehnutie e-mailov, čítanie a pozeranie televízie, takže si vyžaduje osvetlenie a vybavenie, aby sa mohli prispôsobiť týmto rôznym funkciám. Okrem toho je potrebné zosúladiť sa so zvyškom domova a poskytnúť pocit atmosféry a pohodlia. Pre odborné tipy […]

čítaj viac...
Osvetlenie

Ako vybrať osvetlenie do kuchyne

V mnohých domácnostiach sa kuchyňa stáva srdcom toho všetkého – nielen pre varenie a jedenie, ale aj pre spoločenskú činnosť, čítanie, robenie domácich úloh, prehliadanie internetu, tvorbu remesiel atď. Z tohto dôvodu vyžadujú kuchyne špecifické osvetlenie špecifické pre jednotlivé úlohy, ako to, čo sa často nachádza vo zvyšku domu. Definovanie a špecifikovanie týchto rôznych zdrojov […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: