Nerezové skrutky a spojovací materiál pre stavbu terasy

Každý skúsený remeselník ale aj zručný domáci majster vie, že aj montáž terasy si vyžaduje čas na prípravu, aby bola terasa namontovaná kvalitne a bezpečne.

Správna voľba terasových skrutiek a montážneho príslušenstva je dôležitý krok pre bezchybnú realizáciu drevenej terasy.

Terasové skrutky sú špeciálne navrhnuté na montáž terasových drevín, aby spĺňali požiadavky pre montáž a dlhú životnosť drevenej konštrukcie. Skrutky majú závit s rozdielnym stúpaním, rebrovaný driek a hrot pre rýchle zapustenie skrutky, preto je ich montáž veľmi rýchla a presná. Vďaka špeciálnemu tvaru hlavy skrutky pri montáži nevytrhávajú vlákna dreva a nevytvárajú triesky. Montáž kvalitnými nerezovými terasovými skrutkami spĺňa preto najvyššie požiadavky na estetiku drevenej konštrukcie. Dlhú životnosť terasy zabezpečí aj vhodná voľba nehrdzavejúcej ocele z ktorej je terasová skrutka vyrobená.  

Pre stavbu terasy sa používajú špeciálne nerezové skrutky a nerezové spojovacie prvky, ktoré majú zvýšenú odolnosť voči korózii.

Výber vhodného typu nehrdzavejúcej ocele musí zohľadňovať použitú terasovú drevinu a miesto, kde sa terasa nachádza. Pre terasy z väčšiny európskych drevín (smrek, jedľa a pod.) je postačujúca nehrdzavejúca oceľ C2. Pre exotické dreviny (bangkirai, ipé, iroko a pod.) je potrebné použiť nehrdzavejúcu oceľ s označením A2. Pre agresívnejšie exotické ale aj európske dreviny (napr. masaranduba, merbau ale aj agát alebo dub) je najlepšou voľbou skrutka z nehrdzavejúcej ocele A4. Tieto skrutky (A4) volíme aj v prípade, že sa terasa nachádza pri bazéne.  

Kvalitný a ucelený sortiment nerezových skrutiek pre terasy a príslušenstvo pre montáž drevených konštrukcií nájdete na www.quadrofixing.sk. Šírka sortimentu a špecializácia portfólia je určená pre profesionálne použitie. Vďaka detailnému popisu a video návodom je sortiment veľmi obľúbený aj medzi zručnými domácimi majstrami.   

Použitím kvalitných, špeciálnych skrutiek na terasu zabezpečíte dlhú životnosť terasy, rýchlosť a presnosť montáže pri zachovaní exkluzívneho vzhľadu Vašej drevenej konštrukcie.

www.quadrofixing.sk – špecialista na spojovací materiál pre drevené konštrukcie. Nerezové skrutky. Terasové a fasádne klipy pre neviditeľné uchytenie dreva. Rektifikačné terče, terasové podložky a príslušenstvo pre profesionálnu montáž terás a fasád z dreva.

Podlahy

Ako si vybrať vinylové podlahy pre váš domov

Výber správnej podlahy pre váš domov môže mať vplyv na vašu estetiku a výber interiérových dekorácií. Ak si vyberiete podlahu, ktorá nezodpovedá zvyšku miestnosti, alebo ktorú nemožno ľahko aktualizovať tak, aby vyhovovala iným dizajnovým možnostiam, vaše sny o interiérovom dizajne by mohli klesnúť. Ak však investujete do vinylovej podlahy pre váš domov, vaša podlaha sa […]

čítaj viac...
Podlahy

Šedo biela je moderný trend podláh

Drevené podlahy sú jednou z najlepších možností pre domy, byty a kancelárie. Existuje toľko farieb, štruktúr a vzorov, ktoré sa dajú použiť takým spôsobom, že žiadne dve podlažia nie sú úplne rovnaké. Od dubu z tvrdého dreva po chladnú a pokojnú sivobielu drevenú podlahu môže každý štýl sprostredkovať odkaz, ktorý chcete vyjadriť vo svojom dome. […]

čítaj viac...
Podlahy

Podlaha z tvrdého dreva

Vlastnosti a výhody Zlepšená technológia a výroba znamená, že podlahové riešenia sú lepšie ako kedykoľvek predtým, s rôznymi farbami, vzormi a textúrami dostupnými v každom materiáli. Masívne tvrdé drevo Môže byť brúsený a opracovaný, takže sa nebudete musieť starať o výmeny Považované za najlepšie z najlepších v podlahách Pridajte do hodnoty domácnosti vyššiu cenu predaja […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: