Moderné spálne

Usporiadanie spálne, ako aj jej dizajn je veľmi dôležitý.

Nami ponúkané spálne a spálňové zostavy sú ekonomicky dostupnejšie ako zostavovanie interiéru na mieru. Naviac môžete presne vidieť, ako bude spálňa pôsobiť, čím vám odpadne starosť platiť zbytočné poplatky za návrh interiéru spálne. Spálne si naviac môžete zostaviť podľa vlastnej predstavy z postele, nočných stolíkov, komody, šatníkovej skrine či ďalších doplnkov.

Postele do spálne

Postele do spálne dodávame v rôznych veľkostiach a prevedeniach. V ponuke máme postele z masívu, lamina a MDF dosiek v rôznych farebných prevedeniach. V ponuke máme tiež široký sortiment manželských postelí a postelí z úložným priestorom.
Matrace

Spomeniete si ešte na dobu, kedy sa posteľ vyberala len podľa vzhľadu? Na kvalitu spánku sa moc nehľadelo. Možno aj preto vás dnes občas pichne v krížoch….

Trend sa ale mení. Pri výbere postele sa nepozeráme len na samotný dizajn postele, ale tiež na matrac. Hlavne ten rozhoduje o našom kvalitnom a zdravom spánku.

Matrac môžeme vyberať podľa viacerých parametrov, pri jeho výbere je dobré sa poradiť a zvážiť, na aký účel a pre koho bude matrac vhodný. Radi vám pri jeho kúpe odborne poradíme.

Komody

Komoda nie je možno najvýraznejšia časť nábytku spálne. Komody sú však veľmi účelné a čoraz viac obľúbené. Komody sa tiež ponúkajú v množstve odtieňov a dizajnov, ktoré si môžete jednoducho skombinovať s dizajnom spálne. Komoda je veľmi vhodná alternatíva úložného priestoru.

Komody sa nelíšia len farbou a dizanjnom, vybrať si môžete aj podľa ich vnútorného členenia.

Skrine do spálne

Nábytok má široký výber skríň do spálne za najlepšie ceny. Bohatá ponuka a variabilita vnútorného usporiadania si vás jednoznačne získa. Vyberte si skriňu do spálne podľa dizajnu, farby ale tiež vnútorného usporiadania podľa vašej potreby.

 

Pridaj komentár

Nábytok

Ako si vybrať správnu kancelársku stoličku?

Porovnajte rôzne modely tak, že ich vyskúšate a skontrolujete, či sú výškovo nastaviteľné.Dobrá kancelárska stolička by mala byť schopná nastavenia v rôznych polohách. Skontrolujte, či to platí aspoň pre operadlo a sedadlo v niekoľkých polohách: naklonenie dozadu, stoj rovno, predklon.Vankúš musí dostatočne podporovať zadok. Predný okraj stoličky by mal byť mierne zaoblený, aby sa zabezpečil […]

čítaj viac...
Nábytok

Ako vybrať kancelársky nábytok

Je všetko pripravené na nastavenie pracovného priestoru alebo renováciu priestoru? Brilantné! Určite musíte zrekapitulovať nápady a tipy na nákup najlepšieho nábytku do kancelárie. A je to tak, verte či neverte, tieto články majú zásadnú úlohu tak pre optimalizáciu webu, ako aj pre produktivitu pracovníkov. Kancelársky nábytok podľa veľkosti firmyMať veľmi pekný stôl je perfektné, ale […]

čítaj viac...
Nábytok

Nábytok sa skla – možnosti sú neobmedzené!

Fantázii sa medze nekladú! Pokročilé technológie umožňujú zhotoviť nábytok doslova z čohokoľvek. Umelý kameň, kov, plast či sklo? Žiaden problém! Už niekoľko rokov je možné vybaviť si interiér nábytkom zo skla – nielen dvere, ale aj kreslá, stoly alebo celosklenené policové systémy premenia váš domov na neopakovateľné miesto dýchajúce štýlom a eleganciou. Nábytok zo skla […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: