Moderné spálne

Usporiadanie spálne, ako aj jej dizajn je veľmi dôležitý.

Nami ponúkané spálne a spálňové zostavy sú ekonomicky dostupnejšie ako zostavovanie interiéru na mieru. Naviac môžete presne vidieť, ako bude spálňa pôsobiť, čím vám odpadne starosť platiť zbytočné poplatky za návrh interiéru spálne. Spálne si naviac môžete zostaviť podľa vlastnej predstavy z postele, nočných stolíkov, komody, šatníkovej skrine či ďalších doplnkov.

Postele do spálne

Postele do spálne dodávame v rôznych veľkostiach a prevedeniach. V ponuke máme postele z masívu, lamina a MDF dosiek v rôznych farebných prevedeniach. V ponuke máme tiež široký sortiment manželských postelí a postelí z úložným priestorom.
Matrace

Spomeniete si ešte na dobu, kedy sa posteľ vyberala len podľa vzhľadu? Na kvalitu spánku sa moc nehľadelo. Možno aj preto vás dnes občas pichne v krížoch….

Trend sa ale mení. Pri výbere postele sa nepozeráme len na samotný dizajn postele, ale tiež na matrac. Hlavne ten rozhoduje o našom kvalitnom a zdravom spánku.

Matrac môžeme vyberať podľa viacerých parametrov, pri jeho výbere je dobré sa poradiť a zvážiť, na aký účel a pre koho bude matrac vhodný. Radi vám pri jeho kúpe odborne poradíme.

Komody

Komoda nie je možno najvýraznejšia časť nábytku spálne. Komody sú však veľmi účelné a čoraz viac obľúbené. Komody sa tiež ponúkajú v množstve odtieňov a dizajnov, ktoré si môžete jednoducho skombinovať s dizajnom spálne. Komoda je veľmi vhodná alternatíva úložného priestoru.

Komody sa nelíšia len farbou a dizanjnom, vybrať si môžete aj podľa ich vnútorného členenia.

Skrine do spálne

Nábytok má široký výber skríň do spálne za najlepšie ceny. Bohatá ponuka a variabilita vnútorného usporiadania si vás jednoznačne získa. Vyberte si skriňu do spálne podľa dizajnu, farby ale tiež vnútorného usporiadania podľa vašej potreby.

 

Pridaj komentár

Nábytok

Ako si vybrať komodu

Chcete si pohodlne a zaujímavo zariadiť spálňu alebo inú izbu a hľadáte inšpiráciu? Začnite s elegantnou komodou! Môžete si k nemu vybrať aj iný štýlový nábytok – policu, skrinku či skrinku a interiér doplníte umiestnením dekoru, košíkov na drobnosti, kytice kvetov alebo niečoho podobného. Komoda sa stane univerzálnym predmetom pre prehľadné uloženie vecí a udržiavanie […]

čítaj viac...
Nábytok

AKO SI VYBRAŤ KVALITNÝ POČÍTAČOVÝ STÔL DO DOMÁCNOSTI?

Kuchynské a písacie stoly sa zásadne líšia od tých, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre počítače. Ak si ceníte pohodlie a staráte sa o svoje držanie tela a zrak, potrebujete počítačový stôl pre váš domov . VÝBER MIESTA PRE POČÍTAČOVÝ STÔL Ak sa už v izbe nachádza písací stôl, môžete ho vymeniť za nový. Ak to neurobíte, budete sa musieť […]

čítaj viac...
Nábytok

Pohovka je neoddeliteľnou súčasťou čakárne

Sedacia súprava pre návštevníkov Dizajn pohovky je podobný ako v domácnosti, čo prispieva k pohodlnej relaxácii a komunikácii. Ako výplň je použitá polyuretánová pena s hrúbkou 140 mm a hustotou 25 kg/m³ (zadná časť), hrúbkou 130 mm a hustotou 30 kg/m³ (sedadlo). Sedadlo je nielen priestranné, ale je vybavené aj vankúšmi s odnímateľnými poťahmi: jedným pre […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: