Lokalita pre rodinu

Pre mladých ľudí, ktorí sa rozhodli osamostatniť sa nie je ťažké nájsť vhodné bývanie. Pri výbere bytu nemusia brať do zreteľu množstvo ďalších podmienok, ktoré do zreteľu musia brať mladé rodiny. Pokiaľ ste si práve založili rodinu, čakáte do nej prírastok alebo len chcete bývať v lepšej lokalite musíte brať do úvahy viac vecí.

Jégeho alej

Pod pojmom dobrá lokalita si každý predstavuje niečo iné. Pokiaľ si pod týmto pojmom predstavíte blízkosť centra mesta, zelenú záhradu hneď pod oknami, blízkosť obchodov a obchodných centier a kompletnú sociálnu vybavenosť jednu takú nájdete aj v Bratislave – Jégeho alej

Byty v Bratislave na Jégeho aleji ponúkajú všetko čo mladá rodina od moderného bývania očakáva. Zelená záhrada, ktorá je súčasťou vnútrobloku je ideálnym miestom na relax, oddych a aj na posedenie a hranie s deťmi. V garážach, ktoré sú pod domom budete mať vždy miesto na zaparkovanie. Dostať sa z nich do domu môžete pohodlne výťahom bez toho aby ste museli vyjsť z domu.

Všetko pár krokov od domu

Zeleň a parkovisku ale nie sú jediným plusom projektu Jégeho alej. Pekáreň priamo v areály vás každé ráno prebudí príjemnou vôňou čerstvo upečeného pečiva. Posedieť s priateľmi môžete v príjemnom prostredí miestnej kaviarne alebo si môžete dať obed v reštaurácii, ktorá je taktiež súčasťou projektu. 

V blízkosti Jégeho aleje nájdete množstvo ďalších obchodov ale aj obchodný dom Centrum. Máte radi čerstvé ovocie a zeleninu? Na známom mestskom trhovisku na Miletičovej, ktoré je pár krokov od Jégeho aleji zoženiete vždy čerstvé a chutné ovocie aj zeleninu.

Neďaleké športové centrá (hokejový a futbalový štadión, športová hala, tenisové kurty) a fitness centrá s wellness zónou môžete kedykoľvek navštíviť. Ak dávate prednosť športu v prírode môžete sa ísť kúpať na Štrkovecké jazero alebo Kuchajdu.

Ak ste práve zatúžili aspoň po 2-izbovom byte na predaj v Jégeho aleji máte ešte šancu. Pár bytov je ešte v ponuke. Ak ale budete dlho rozmýšľať môžete túto jedinečnú ponuku prepásť. Byty s výhodnou polohou v perfektnej lokalite, akou Jégeho alej rozhodne je nezostávajú v ponuke dlhú dobu.

Reality

Neprehliadnuteľné kancelárske priestory v Bratislave, ktoré stoja za zmienku

Výber vhodných kancelárskych priestorov netreba brať na ľahkú váhu, keďže existuje veľa druhov, ktoré nemusia každému vyhovovať. Medzi rozhodujúce faktory pri výbere priestorov patrí určite lokalita, ktorá mala byť ľahko dostupná pre zamestnancov i klientov. V Bratislave je často veľkým problémom práve parkovanie, takže určite si vyberajte lokalitu, ktorá týmto problémom netrpí. Ďalším kritériom je […]

čítaj viac...
Reality

Pozrite si tieto luxusné nehnuteľnosti v Ázii, ktoré stoja milióny

Domy si skutočne zaslúžia doláre, pretože ponúkajú nielen najvyšší komfort z hľadiska pohodlia, ale majú tendenciu spĺňať všetky túžby životného štýlu svojich obyvateľov. Tu sa pozrieme na niektoré z týchto luxusných nehnuteľností v Ázii. Dom na Nassim Road, Singapur V auguste 2019 Mansion Global oznámil, že dom s rozlohou približne 87 000 štvorcových stôp na bohatej […]

čítaj viac...
Reality

Využiť služby profesionálneho makléra sa oplatí

Prečo? Jednoducho preto, že skutočný profesionál vám môže reálne pomôcť pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Na rozdiel od realitných maklérov, ktorí tento “job” robia iba ako vedľajší príjem Vám profesionálny realitný maklér dokáže byť veľkou pridanou hodnotou.. Ak ste niekedy predávali nehnuteľnosť na inzerát, možno aj vás kontaktovalo hneď niekoľko realitných maklérov, ktorí vám ponúkali […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: