Kúpeľňové doplnky snov

Kúpeľňa je v modernom byte či dome miestom, ktoré neslúži len na očistu a hygienu. Je to miesto, ktoré slúži aj na relax. Kúpeľne sú čoraz viac vybavené vaňami a sprchovacími kútmi, ktoré premenia tradičnú kúpeľňu na luxusné kúpele.

Kúpeľňa by však mala byť navrhnutá harmonicky, aby sa jednotlivé prvky vzájomne dopĺňali a ladili spolu.

Kúpeľňa snov

Vybavenie kúpeľne dosť ohraničuje dispozičné riešenie. Malú panelákovú kúpeľňu nemôžeme vybaviť takými wellness doplnkami, ako kúpeľňu v novostavbe rodinného domu. Vždy sa však dajú naše požiadavky vhodne doplniť, ak si nájdeme šikovného architekta.

Mnoho domácností vynecháva vaňu a zvolí radšej sprchový kút. Ak vás netrápi priestor, určite doplňte kúpeľňu vaňou.

Dôležité je tiež správne osvetlenie, ktoré dodáva nezabudnuteľnú atmosféru. Ideálne je, ak je kúpeľňa doplnená oknom, a môžete tak mať prílev denného svetla a zároveň efektívne vetrať. Použite viac svetiel, ktoré umiestnite podľa potrieb a možnosti.

Výber vhodnej farby je veľmi dôležitý. Farba kúpeľne by mala ladiť s kachličkami a doplnkami. Biela je klasika, ale na výber máte množstvo trendových farieb, ktoré sú výzvou aj pre vašu kúpeľňu.

Najkrajšie doplnky do kúpeľne

Celkový vzhľad ovplyvňuje množstvo vecí. Nezabudnite na výber luxusných kúpeľňových doplnkov, ktoré výrazne dotvoria interiér kúpeľne a dodajú jej čaro a šarm. Najmä kúpeľňová séria Golden prináša na náš trh nový podhľad na luxus v kúpeľni. Ucelený sortiment doplnkov vyrobených z mosadze vo vintage štýle obsahuje:  stojan na kefu, držiak na toaletný papier, držiak na mydlo, háčiky na uteráky. Zaujme náročných a milovníkov skutočného štýlu.

Objavte aj vy krásne doplnky pre vašu kúpeľňu a na jednom mieste si ju rozprávkovo zariadite.

 

Kúpelňa

Obnova potrubia nezvládne iba tak hocikto

Úloha plynovodu v každodennom živote ľudí by sa nemala podceňovať. Vďaka tejto sieti má každý dom k dispozícii systém nepretržitého zásobovania vodou a odvádzania tekutého odpadu a špinavej vody z budovy. Potrubie je prevádzkované všetkými priemyselnými, bytovými a obchodnými zariadeniami, takže existuje vysoká pravdepodobnosť jeho upchatia, hromadenia pevných usadenín a pôsobenia agresívnych chemikálií, čo vedie […]

čítaj viac...
Kúpelňa

Ako nainštalovať sprchový kút v kúpeľni?

Sprchový kút je v kúpeľniach veľmi obľúbený. Je moderný, ekonomický, pohodlný a praktický. Aby ste mohli sprchu využívať, je dôležité ju správne nainštalovať. V tomto článku sa dozviete, ako nainštalovať sprchu v kúpeľni. Inštalácia štandardnej sprchy Ak si chcete nainštalovať klasickú sprchu, máte dve možnosti. Môžete sa rozhodnúť pre sprchový kút s vaničkou umiestnenou priamo na podlahe alebo pre […]

čítaj viac...
Kúpelňa

Zariaďovanie kúpeľne a sprchového kúta

Ak príde čas na prerobenie alebo zariadenie kúpeľne, určite v mnohých z vás zaznie úvaha, či by bolo vhodné zaplniť jej priestor klasickou vaňou alebo praktickým sprchovým kútom.  A obe tieto možnosti prinášajú svoju funkčnú stránku, hoci je ojedinelý prípad, v ktorom sa rozhodneme aj pre vaňu aj pre sprchu, hoci ak na to máme priestory – riešenie by […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: