Čistenie kanalizácie a odpadu spoľahlivo

Upchatá kanalizácia, alebo odpad nie je príjemná záležitosť. Akýkoľvek problém s kanalizáciou si vyžaduje odborné posúdenie a následne odstránenie problému a závady, aby bolo čo najrýchlejšie obnovené spoľahlivé fungovanie kanalizácie a odpadu.

Každá kanalizácia má najmä pri nepravidelnej údržbe problém z odtekaním. Či už sú to veľké mestské kanalizácie, vonkajšie potrubie, alebo potrubie v stúpačkách. Vďaka výkonnej technike, ktorá sa používa na čistenie kanalizácie, už nemusí byť veľký problém kanalizáciu a odpad perfektne vyčistiť a zabezpečiť bezproblémovú prevádzku.

Spoločnosť Montex s.r.o. je špecialistom na čistenie kanalizácie.

Montex pre vás zabezpečí napríklad:

  • Čistenie upchanej kanalizácie
  • Zistenie stavu potrubia a príčinu upchávania
  • Vysokotlakové čistenie dažďových zvodov
  • Upchávanie odpadového potrubia každého druhu
  • Čistenie od nánosov či naplavenín v kanalizačnom potrubí

V prípade, ak sa problémy opakujú je možné zistiť problém s pomocou inšpekčnej kamery. Odhalí sa, čo spôsobuje problém s kanalizáciu a následne je možné určiť vhodný spôsob opravy.

Ak Vám mastnoty v kuchyni upchajú odpad, už Vám žiadne prípravky z drogérie nepomôžu. Je potrebné sa obrátiť na špecializovanú firmu, ktorá disponuje tlakovým alebo elektromechanickým strojom na čistenie odpadu. Čím skôr tak urobíte, tým skôr sa zbavíte problémov a je to aj lacnejšie, ako nákup rôznych neúčinných prostriedkov na čistenie odpadu.

Montex ponúka profesionálne čistenie upchanej kanalizácie a odpadu v Bratislave, Malackách a na celom Záhorí a tiež v prihraničných oblastiach Rakúska.

 

Rodinné domy

Úplný sprievodca maľovaním odkvapov

Žľaby sú súčasťou prvej línie obrany vášho domu proti dažďu a vlhkosti. Smerujú vodu preč od základov vášho domu, strechy, obkladov a okien. Ich denné vystavenie živlom však spôsobuje vyblednutie, zmenu farby, rast plesní a dokonca aj hrdzavenie v závislosti od materiálu. Bez pravidelnej údržby, ako je čistenie a natieranie, bude potrebné odkvapy vymieňať častejšie, […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Svetlík: ekologické riešenie

Je možné priniesť prirodzené osvetlenie do tmavých miestností alebo bez okien. Svetlíky umožňujú miestnostiam, ako sú chodby alebo šatníky, prirodzené svetlo. Skutočná ekologická a ekonomická alternatíva k umelému osvetleniu. Slnko: nevyčerpateľná energia Keďže fosílnych palív z roka na rok ubúda, stále viac spotrebiteľov sa obracia na obnoviteľné energie. Tiež slnečnú energiu, ktorá bola kedysi využívaná len okrajovo, v […]

čítaj viac...
Rodinné domy

V Bratislave majú krtkari najviac práce

Usadeniny sa tvoria viacerými spôsobmi. Usadeniny najskôr potrubie zanesú, ale neskôr ho môžu upchať. Preto ak vám odtoky odtekajú pomaly, mali by ste ich preventívne vyčistiť, aby ste predišli ich úplnému upchatiu. Ak už je neskoro a vaša kanalizácia je v zlom stave, volajte špecialistov. Na krtkovanie je overená firma z Bratislavy, ktorú všetci poznajú […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: