Čistenie kanalizácie a odpadu spoľahlivo

Upchatá kanalizácia, alebo odpad nie je príjemná záležitosť. Akýkoľvek problém s kanalizáciou si vyžaduje odborné posúdenie a následne odstránenie problému a závady, aby bolo čo najrýchlejšie obnovené spoľahlivé fungovanie kanalizácie a odpadu.

Každá kanalizácia má najmä pri nepravidelnej údržbe problém z odtekaním. Či už sú to veľké mestské kanalizácie, vonkajšie potrubie, alebo potrubie v stúpačkách. Vďaka výkonnej technike, ktorá sa používa na čistenie kanalizácie, už nemusí byť veľký problém kanalizáciu a odpad perfektne vyčistiť a zabezpečiť bezproblémovú prevádzku.

Spoločnosť Montex s.r.o. je špecialistom na čistenie kanalizácie.

Montex pre vás zabezpečí napríklad:

  • Čistenie upchanej kanalizácie
  • Zistenie stavu potrubia a príčinu upchávania
  • Vysokotlakové čistenie dažďových zvodov
  • Upchávanie odpadového potrubia každého druhu
  • Čistenie od nánosov či naplavenín v kanalizačnom potrubí

V prípade, ak sa problémy opakujú je možné zistiť problém s pomocou inšpekčnej kamery. Odhalí sa, čo spôsobuje problém s kanalizáciu a následne je možné určiť vhodný spôsob opravy.

Ak Vám mastnoty v kuchyni upchajú odpad, už Vám žiadne prípravky z drogérie nepomôžu. Je potrebné sa obrátiť na špecializovanú firmu, ktorá disponuje tlakovým alebo elektromechanickým strojom na čistenie odpadu. Čím skôr tak urobíte, tým skôr sa zbavíte problémov a je to aj lacnejšie, ako nákup rôznych neúčinných prostriedkov na čistenie odpadu.

Montex ponúka profesionálne čistenie upchanej kanalizácie a odpadu v Bratislave, Malackách a na celom Záhorí a tiež v prihraničných oblastiach Rakúska.

 

Rodinné domy

Vlastnosti betónových plotov s ohľadom na plot domu

Ploty z betónových dielcov sú veľmi žiadané a používajú sa na oplotenie nielen administratívnych budov, ale aj súkromných pozemkov. Tí, ktorí využili možnosť inštalácie plotu z betónu, zažili všetky jeho výhody v porovnaní s inými stavebnými materiálmi. Medzi nimi – estetické a praktické komponenty. Hlavnou črtou betónových plotov je, že sa vyrábajú vibračným odlievaním. To […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Úplný sprievodca maľovaním odkvapov

Žľaby sú súčasťou prvej línie obrany vášho domu proti dažďu a vlhkosti. Smerujú vodu preč od základov vášho domu, strechy, obkladov a okien. Ich denné vystavenie živlom však spôsobuje vyblednutie, zmenu farby, rast plesní a dokonca aj hrdzavenie v závislosti od materiálu. Bez pravidelnej údržby, ako je čistenie a natieranie, bude potrebné odkvapy vymieňať častejšie, […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Svetlík: ekologické riešenie

Je možné priniesť prirodzené osvetlenie do tmavých miestností alebo bez okien. Svetlíky umožňujú miestnostiam, ako sú chodby alebo šatníky, prirodzené svetlo. Skutočná ekologická a ekonomická alternatíva k umelému osvetleniu. Slnko: nevyčerpateľná energia Keďže fosílnych palív z roka na rok ubúda, stále viac spotrebiteľov sa obracia na obnoviteľné energie. Tiež slnečnú energiu, ktorá bola kedysi využívaná len okrajovo, v […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: