Klimatizácia Samsung

Či už o klimatizáciách nejaké poznatky či skúsenosti máte alebo je táto oblasť ešte pre Vás úplnou novinkou, v dnešnom príspevku Vás oboznámime s rôznymi typmi klimatizácie a to práve od veľmi dobre známej a vyhľadávanej značky Samsung.

 

V prvom rade je potrebné oboznámiť sa práve so základnými vlastnosťami každej klimatizácie alebo inak povedané s tým, čo od nej očakávame a žiadame a v neposlednom rade, prečo sa ju oplatí kúpiť. Klimatizácia je zariadenie, ktorého hlavnou úlohou je úprava vzduchu v uzavretom priestore. Avšak klimatizácia má aj mnoho funkcií, akými sú okrem chladenia, aj vykurovanie, cirkulácia vzduchu či samotný prívod čerstvého vzduchu. Preto je klimatizácia vhodná najmä pre alergikov alebo ľudí s respiračnými problémami, pre ktorých je čistý a kvalitný vzduch základom.

 

Samsung Maldives AR4500 AR09NXFPEWQNEU

Klimatizácia Samsung Maldives AR4500 AR09NXFPEWQNEU s FULL HD filtrom s antibakteriálnym povlakom Vám ponúka chladiaci výkon 2,75kW. Patrí do energetickej triedy A a zabezpečí Vám príjemné a zdravé prostredie.

 

Samsung AR7000 AR12KSPDBWKNEU Better

Model klimatizácie Samsung AR7000 AR12KSPDBWKNEU Better s trojuholníkovým dizajnom pre výkonnejšie chladenie Vám zabezpečí lepšiu a rýchlejšiu cirkuláciu vzduchu a vďaka systému Virus Doctor a filtru Easy Filter Vás zbaví prachu, alergénov, baktérií či vírusov. Výkon klimatizácie je 3,5kW a patrí do energetickej skupiny A.

 

Samsung Windfree AR9500M

Chcete mať pod kontrolou svoju klimatizáciu? Určite siahnite po modeli Windfree AR9500M! Klimatizácia s vyspelou technológiou a možnosťou ovládania pomocou aplikácie Smart Home Vám ponúka prúdenie jemnejšieho vzduchu vďaka niekoľkým tisícom mikrootvorov nachádzajúcich sa na prednom paneli. Taktiež môžete využiť dvojfázové ochladenie priestoru. Výkon klimatizácie je aj v tomto prípade 3,5kW.

Moderné technológie

Hlavné nevýhody solárnej energie, o ktorých musíte vedieť

A aj keď existuje veľa pozitív, je rovnako dôležité uvedomiť si nevýhody solárnej energie. Je to pochopiteľné vzhľadom na to, že by sme mali podporovať využívanie zelenej energie, bezplatnú energiu, ktorú môžete vytvoriť, a odolnosť, ktorú panely ponúkajú vášmu domovu. Nie sú to však všetky dobré správy – solárne panely majú stále svoje nevýhody . […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Praktické bývanie s domácou automatizáciou

robiť z vlastného domu inteligentný dom je niečo výnimočné. Nikde inde nie je možné inteligentné prepojenie zariadení tak optimálne prispôsobiť vašim potrebám. Ale aj s domácou automatizáciou môžete začať v malom a rozširovať sa vlastným tempom . Najmä vybudovanie vlastného nového inteligentného domu vám dáva výhody, ktoré iným spôsobom nezískate .Prispôsobte svoj dom svojim potrebám […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Základy fotovoltiky

čo je fotovoltika? Fotovoltaika znamená premenu slnečnej energie (grécky phos: svetlo) na elektrickú energiu (-voltaic: odvodené od jednotky elektrického napätia, voltu, ktorá bola pomenovaná po fyzikovi Alessandrovi Voltovi). Miera rastu je stabilná, v neposlednom rade vďaka vládnym dotáciám. Ziskovosť fotovoltického systému (FV systému) závisí okrem iného aj od jeho veľkosti. Ako funguje fotovoltika? Solárne články […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: