Klimatizácia Samsung

Či už o klimatizáciách nejaké poznatky či skúsenosti máte alebo je táto oblasť ešte pre Vás úplnou novinkou, v dnešnom príspevku Vás oboznámime s rôznymi typmi klimatizácie a to práve od veľmi dobre známej a vyhľadávanej značky Samsung.

 

V prvom rade je potrebné oboznámiť sa práve so základnými vlastnosťami každej klimatizácie alebo inak povedané s tým, čo od nej očakávame a žiadame a v neposlednom rade, prečo sa ju oplatí kúpiť. Klimatizácia je zariadenie, ktorého hlavnou úlohou je úprava vzduchu v uzavretom priestore. Avšak klimatizácia má aj mnoho funkcií, akými sú okrem chladenia, aj vykurovanie, cirkulácia vzduchu či samotný prívod čerstvého vzduchu. Preto je klimatizácia vhodná najmä pre alergikov alebo ľudí s respiračnými problémami, pre ktorých je čistý a kvalitný vzduch základom.

 

Samsung Maldives AR4500 AR09NXFPEWQNEU

Klimatizácia Samsung Maldives AR4500 AR09NXFPEWQNEU s FULL HD filtrom s antibakteriálnym povlakom Vám ponúka chladiaci výkon 2,75kW. Patrí do energetickej triedy A a zabezpečí Vám príjemné a zdravé prostredie.

 

Samsung AR7000 AR12KSPDBWKNEU Better

Model klimatizácie Samsung AR7000 AR12KSPDBWKNEU Better s trojuholníkovým dizajnom pre výkonnejšie chladenie Vám zabezpečí lepšiu a rýchlejšiu cirkuláciu vzduchu a vďaka systému Virus Doctor a filtru Easy Filter Vás zbaví prachu, alergénov, baktérií či vírusov. Výkon klimatizácie je 3,5kW a patrí do energetickej skupiny A.

 

Samsung Windfree AR9500M

Chcete mať pod kontrolou svoju klimatizáciu? Určite siahnite po modeli Windfree AR9500M! Klimatizácia s vyspelou technológiou a možnosťou ovládania pomocou aplikácie Smart Home Vám ponúka prúdenie jemnejšieho vzduchu vďaka niekoľkým tisícom mikrootvorov nachádzajúcich sa na prednom paneli. Taktiež môžete využiť dvojfázové ochladenie priestoru. Výkon klimatizácie je aj v tomto prípade 3,5kW.

Moderné technológie

Základy fotovoltiky

čo je fotovoltika? Fotovoltaika znamená premenu slnečnej energie (grécky phos: svetlo) na elektrickú energiu (-voltaic: odvodené od jednotky elektrického napätia, voltu, ktorá bola pomenovaná po fyzikovi Alessandrovi Voltovi). Miera rastu je stabilná, v neposlednom rade vďaka vládnym dotáciám. Ziskovosť fotovoltického systému (FV systému) závisí okrem iného aj od jeho veľkosti. Ako funguje fotovoltika? Solárne články […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Sprievodca inteligentnou domácnosťou

Domy sú čoraz inteligentnejšie. S rýchlym nárastom technológie domácej automatizácie spotrebitelia začleňujú do svojich domovov zariadenia a systémy pre inteligentné domácnosti. Automatizačná technológia sa v posledných rokoch výrazne rozvinula so zavedením digitálnych hlasových asistentov, inteligentných zámkov a mnohých ďalších systémov a zariadení. V tomto sprievodcovi technológiou inteligentných domácností preskúmame vzostup technológie, zariadenia, riziká a mnoho ďalších tém. […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Tepelná izolácia: ako ju vylepšiť

Že je tu zima! Myslíte si, že váš domov neudrží teplo vo vnútri? Alebo že počas letných mesiacov uniká z klimatizácie chlad? Ak je vaša nehnuteľnosť staršia ako 40 rokov, je veľmi možné, že tepelný výkon nie je najvhodnejší. V súčasnosti máme nové materiály a nové techniky, pomocou ktorých dokážeme veľmi jednoduchým spôsobom zatepliť váš […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: