8 prirodzených spôsobov, ako urobiť vôňu domova úžasnou

Skúste tieto prírodné prostriedky vyhnúť zápachom domácností a osviežiť ich prirodzenými nálezmi!

1. Citrón a rozmarín

Nechajte svoj dom vôňa čerstvého a čistého s touto domácou vôňou prírodných miestností. Táto vôňa citrónu a rozmarínu je vyrobená z vody, citrónu, rozmarínu a vanilkového extraktu. A nie je potrebné kupovať nový kontajner, ktorý by ste ho mohli vložiť – stačí použiť Masonovu nádobu.
2. Lilac

Kto nemá rád vôňu lila v máji? Môžete mať doma voňajúce ako jarný vánok s týmto lila miestnosti sprej, ktorý je vyrobený s vodou, vodka a šeříkový olej.

3. Rozmarín a levanduľový koberec

Osviežte svoje koberce prirodzene týmto rozmarínom a levanduľovým kobercovým práškom. Jednoducho posypeme zmesou sódy na pečenie, sušeným rozmarínom a levanduľovým olejom na koberčeky, nechajte ju sedieť 15-20 minút a vysajte ju do priestoru s čerstvým zápachom.

4. Jarná Simmering Pot Recepty

Receptky na umývanie potu sú prirodzeným spôsobom, ako pridať vôňu do vášho domova. Tieto premiérové ​​jarné teplé recepty sú ideálne pre darovanie. Alebo môžete urobiť niečo pre seba, že máte po ruke.

5. Náplň do náplne DIY

Nevyhazujte svoje prázdne zásuvkové osviežovače vzduchu. Namiesto toho ušetrite nejaké peniaze a opätovne použite sklenenú zásuvnú nádobu. Všetko, čo budete potrebovať, je nejaký éterický olej a voda.

6. Cinnamon-Orange osviežovač vzduchu

Nie je fanúšik dymových sviečok? Potom je tento osviežovač osviežujúci škoricový pomaranč určený pre vás. Vyrobené z polyméru pohlcujúceho vodu, škoricového oleja, oranžového oleja a vody, tento osviežovač vzduchu bude mať vo vašom dychu vôňu vôbec ako pád.

7. Cranberry-Oranžové pečivo-Top Potpourri

Sprchové predmety môžu byť použité na výrobu rôznych druhov kachlíkov. Ale tento brusnicovo-oranžový potpourri so škoricou, vanilkou, muškátom a rozmarínom prináša útulnú a teplú vianočnú vôňu.

8. DIY rázový difuzér

Pridajte vôňu do akejkoľvek miestnosti s ľahko vyrobiteľným difuzérom. Všetko, čo budete potrebovať, je sklenená nádoba s malým otváraním, ratanovými rákosami, alkoholom, mandľovým olejom a esenciálnym olejom. Vyberte levanduľový olej na čerstvý, upokojujúci vôňu pre spoločný priestor alebo spálňu. Citrónový esenciálny olej je ideálny pre kuchyňu

Dekorácie

Mandaly na stenu sú nádhernou dekoráciou interiéru

Jedným z trendov moderného interiérového dizajnu je použitie prvkov etno-dekoru, ktoré nesú zmysluplnú alebo emocionálnu záťaž. Obzvlášť zaujímavý je dekor, ktorý vytvára osobitnú náladu a nastavuje ju na úspech. Mandaly na stenu, ktoré má špeciálnu energiu, je živým predstaviteľom tohto typu dekorácie interiéru. Existuje veľa možností pre vzor, ​​ktorý sa podobá štylizovanému kvetu, čo vám […]

čítaj viac...
Dekorácie

Akcie internetových obchodov, oplatí sa investovať do firmy Amazon alebo ebay?

Internetové obchody, veľké nákupné centrá a predajcovia sú obľúbené najmä v Európe a Severnej Amerike. Možnosť rýchleho nákupu akéhokoľvek produktu, veľké množstvo platobných metód, pravidelné zľavy a výpredaje – to sú výhody Ebay, Amazonu a ďalších online obchodov, ktoré doručujú tovar do celého sveta. Trh s online nakupovaním rastie ročne o 10-12%, čo znamená možnosť […]

čítaj viac...
Dekorácie

Tipy na zdobenie cez víkend

Tipy na zdobenie nemusia byť časovo náročné. Našli sme nápady na zdobenie, ktoré môžete urobiť za víkend (alebo ešte menej). Či už hľadáte okamžité nápady pre domácich majstrov, ktoré by ste mohli urobiť práve teraz, alebo tipy na zdobenie, ktoré zvýrazní obývačku , kuchyňu , kúpeľňu, spálňu alebo detskú izbu , tu je viac ako 40 super jednoduchých tipov na zdobenie, ktoré vám pomôžu vytvoriť si domov. budete milovať, […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: