Inteligentná žiarovka, ktorá je tiež bezpečnostnou kamerou

Prečo nainštalovať dve inteligentné domáce zariadenia, keď ich môžete jednoducho nainštalovať? Tu môžete pomôcť znížiť neporiadok v trochu prekvapivom spôsobe, akým je nová lampa LightCam, inteligentná žiarovka, ktorá sa zdvojnásobuje ako domáca bezpečnostná kamera. S týmto novým zariadením je inštalácia bezpečnostného systému rovnako jednoduchá ako skrutkovanie žiarovky.

Navrhnutý tak, aby pracoval vedľa ľubovoľnej štandardnej zásuvky, musí byť LightCam umiestnený iba do existujúceho svietidla, aby začal osvetľovať a monitorovať vaše domáce alebo kancelárske priestory. Nastavte sľuby, aby boli jednoduché – stačí stiahnuť aplikáciu LightCam, skenovať kód QR, skontrolovať svetelnú kazetu LightCam a pripojiť LightCam do siete Wi-Fi. Odtiaľ by ste mali byť schopní sledovať vaše svetlo aj domácu kameru odkiaľkoľvek na svete.

Elegantný dizajn s nízkym profilom umožňuje ľahko zmiešať LightCam s ľubovoľnou ľubovoľnou lampou alebo štruktúrou osvetlenia, ktorú už môžete mať, a žiarovka je dostatočne odolná na to, aby bola použitá ako vo vnútri tak vonku.
“Projekt LightCam sme navrhli ako všestrannú a cenovo dostupnú bezpečnostnú kameru pre váš domov,” povedal Daniel Swiss, vynálezca spoločnosti LightCam. “LightCam nevyžaduje žiadne vŕtanie, žiadne drôty a žiadne ťažkosti. Stačí ho zapojiť, zapnúť a fungovať. ”

Vďaka infračerveným senzorom fotoaparátu dokáže LightCam “vidieť” až do výšky 25 stôp v tme a kamera s rozlíšením 1080p HD poskytuje používateľom prístup k detailným záberom na telefóne, tablete alebo počítači. Rovnako ako každá iná inteligentná kamera, LightCam sa dodáva s detektorom pohybu, takže ak žiarovka sníma pohyb, pošle vám upozornenie. K dispozícii je tiež vstavaný reproduktor a mikrofón, ktorý vám umožňuje hovoriť s hosťom (aj keď dostať svojho hosťa do rozhovoru s osvetlením môže byť trochu náročné).

Domáce elektro

Bezpečnostné kamery 1080p vs. 720p

Rozlíšenie je hlavným faktorom pri rozhodovaní o kúpe bezpečnostných kamier s rozlíšením 1080p alebo 720p . Aj keď sú oba vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie, líšia sa úrovňou detailov a jasnosti pre každý model – a následne tým, ako dobre by sa z ich záberov dali votrelci alebo vandali efektívne identifikovať. Modely s rozlíšením […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Tipy na výber ideálnej chladničky

Dnes ľudia trávia väčšinu času vo svojich domovoch, a preto je dobrá chladnička nevyhnutným spojencom pri skladovaní všetkých druhov potravín. Je nevyhnutné, aby ste si zaobstarali produkt, ktorý je 100% funkčný a zároveň efektívne skladuje vaše ovocie, zeleninu a ďalšie. Odporúča sa tiež ponechať dostatok miesta na otvorenie dvierok a nainštalovať ho na miesto mimo […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Cloudové úložisko pre veľké súbory na internete: čo to je a ako to funguje

Cloudové úložisko vám umožňuje ukladať a vymieňať si súbory rôznych formátov odkiaľkoľvek na svete a zo zariadenia s prístupom na internet. Používateľ si stiahne potrebné súbory, získa odkaz a dá ho osobe, ktorá ho má dostať. Adresát otvorí odkaz, stiahne súbory alebo uloží dáta na disk vo svojom cloudovom úložisku. V závislosti od konkrétnej služby […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: