Inteligentná žiarovka, ktorá je tiež bezpečnostnou kamerou

Prečo nainštalovať dve inteligentné domáce zariadenia, keď ich môžete jednoducho nainštalovať? Tu môžete pomôcť znížiť neporiadok v trochu prekvapivom spôsobe, akým je nová lampa LightCam, inteligentná žiarovka, ktorá sa zdvojnásobuje ako domáca bezpečnostná kamera. S týmto novým zariadením je inštalácia bezpečnostného systému rovnako jednoduchá ako skrutkovanie žiarovky.

Navrhnutý tak, aby pracoval vedľa ľubovoľnej štandardnej zásuvky, musí byť LightCam umiestnený iba do existujúceho svietidla, aby začal osvetľovať a monitorovať vaše domáce alebo kancelárske priestory. Nastavte sľuby, aby boli jednoduché – stačí stiahnuť aplikáciu LightCam, skenovať kód QR, skontrolovať svetelnú kazetu LightCam a pripojiť LightCam do siete Wi-Fi. Odtiaľ by ste mali byť schopní sledovať vaše svetlo aj domácu kameru odkiaľkoľvek na svete.

Elegantný dizajn s nízkym profilom umožňuje ľahko zmiešať LightCam s ľubovoľnou ľubovoľnou lampou alebo štruktúrou osvetlenia, ktorú už môžete mať, a žiarovka je dostatočne odolná na to, aby bola použitá ako vo vnútri tak vonku.
“Projekt LightCam sme navrhli ako všestrannú a cenovo dostupnú bezpečnostnú kameru pre váš domov,” povedal Daniel Swiss, vynálezca spoločnosti LightCam. “LightCam nevyžaduje žiadne vŕtanie, žiadne drôty a žiadne ťažkosti. Stačí ho zapojiť, zapnúť a fungovať. ”

Vďaka infračerveným senzorom fotoaparátu dokáže LightCam “vidieť” až do výšky 25 stôp v tme a kamera s rozlíšením 1080p HD poskytuje používateľom prístup k detailným záberom na telefóne, tablete alebo počítači. Rovnako ako každá iná inteligentná kamera, LightCam sa dodáva s detektorom pohybu, takže ak žiarovka sníma pohyb, pošle vám upozornenie. K dispozícii je tiež vstavaný reproduktor a mikrofón, ktorý vám umožňuje hovoriť s hosťom (aj keď dostať svojho hosťa do rozhovoru s osvetlením môže byť trochu náročné).

Domáce elektro

Čistenie kanalizačných sietí

Všetky odtokové potrubia v dome sú napojené na kanalizáciu a ich upchatie je nepríjemná udalosť, ktorá sťažuje život. Z akéhokoľvek odpadu sa kanalizácia časom upchá, čo si vyžaduje okamžité čistenie. Domáce metódy sú neúčinné, preto je na tento účel určené profesionálne vybavenie, ktoré prerazí rokmi nahromadenú špinu. Pomocou moderných technológií ponúkame rýchle čistenie kanalizácie v Trenčianskom […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Výhody elektrického radiátora

Vykurovacie systémy sa v posledných rokoch vyvinuli s obrovským posunom od plynových k elektrickým vykurovacím systémom. Elektrické radiátory sú moderným a obnoviteľným riešením poskytujúcim bezproblémové vykurovanie, aké sú však kľúčové výhody elektrických radiátorov? EfektívnosťElektrické radiátory sú vysoko účinné a premieňajú 100 % elektriny na teplo, na rozdiel od plynového systému, kde teplo môže unikať komínom. […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Elektronické cigarety sú trendy

Klasické fajčenie spôsobovalo mnohé zdravotné problémy. Aj preto fajčenie klasických cigariet už nie zdravé a je to tiež spoločensky neprípustné. Elektronické cigarety (e-shisha) sú trend, ktorý nahrádza klasické cigarety. Veľa súčasných fajčiarov nedokáže prestať s fajčením a  sú potrebné alternatívne prístupy. Elektronické cigarety sú jedným zo žiadaných alternatívnych prístupov. E-shisha je vlastne elektronické zariadenie, ktoré vytvára nikotínový aerosól […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: