Geopatogénne zóny v byte a na pracovisku

Bolí vás často pri pracovnom stole hlava alebo chrbát? Máte pocit, že vás vaša kancelária vyčerpáva viac než je zdravé? Odchádza vám rýchlo elektrospotrebiče v kancelárii? A doma, potom čo sa vyspíte vo svojej posteli, ste ešte unavenejší ako večer, keď ste išli spať? Cítite sa doma aj v kancelárii nepokojne? Podráždene? Unavene?

To všetko a oveľa viac môžu mať na svedomí geopatogénne zóny.

Geopatogénne zóny sú miesta, kde sú zrejme lomy v zemskej kôre a tými prechádza iné frekvencie vlnenia. Toto vlnenie nezodpovedá frekvenciu vlnenia buniek živých organizmov a dokonca je veľmi silno poškodzuje. A čo je najzásadnejší – blokuje ich prirodzenú regeneráciu.

Na záhrade tieto zóny spoznáte veľmi jednoducho, nerastie na nich takmer nič. Zasadíte strom a on je stále rovnaký, alebo opakovane na tom mieste rastliny uhynú a pritom o meter vedľa sa im darí skvele? Tak to je presne ono.

Tieto zóny dokážu veľmi intenzívne ovplyvniť schopnosť sústredenia a celkovo aktivity mozgu.

Geopatogénne zóny sú vždy rovné a vedú od zeme až do neba, teda aj ak máte kanceláriu v 15. poschodí, máte ich tiež a všetci pod vami aj nad vami na rovnakom mieste.

Niektoré geopatogénne zóny idú odrušiť, na trhu je množstvo veľmi drahých rušiacich, ktoré vo väčšine prípadov moc nefungujú. Stačí pritom na správne miesto postaviť adekvátne veľkú sošku ako energetický žiarič. Bohužiaľ ale väčšina zón odrušiť nejde. Je nutné sa im jednoducho vyhnúť. Čo pri ich šírke 20-30 cm celkom ľahko ide.

Odporúčania na záver – ak si robíte výklenok v stene, s tým, že do neho pôjde nejaký kus nábytku, s ktorým už nepôjde hýbať, napr. Posteľ zabudovaná v skriniach, overte si, či zrovna v tomto mieste nie je geopatogénne zóna.

Pridaj komentár

Interiér

Kancelária v obývačke, keď priestor nie je problém

V niektorých prípadoch z nedostatku miesta alebo osobného rozhodnutia nie je možné oddeliť domov a kanceláriu a stávajú sa celkom v jednom. V takom prípade je obývačka zvyčajne miestnosťou, ktorá je venovaná domácej kancelárii. Preto musíte mať nábytok, ktorý reaguje na dualitu funkcií: pohodlie pre domácnosť a funkčnosť pre kanceláriu. Na usporiadanie kancelárie je možné využiť akýkoľvek priestor v obývačke, najmä rohy . Miesta, ktoré […]

Read More
Interiér

5 spôsobov izolácie okien na zimu

Tento článok by mal byť užitočný pre majiteľov domov, ktorí hľadajú rýchly a ekonomický spôsob utesnenia okien s prievanom. Mnohé okná, najmä tie v starších domoch s drevenými rámami, môžu prepúšťať chladný vonkajší vzduch do teplých priestorov interiéru. Aj keď tieto staršie typy okien ponúkajú vášmu domovu krásny a eklektický vzhľad, v zimných mesiacoch nie […]

Read More
Interiér

Výhody nábytku z bukového dreva

Nábytok z bukového dreva je obľúbenou voľbou pre mnoho druhov stoličiek, stolov a iného vnútorného alebo vonkajšieho nábytku. Tento druh nábytku má svoje výhody oproti predmetom vyrobeným z iných materiálov. Je tu príťažlivosť dreva ako veľkolepého a autentického materiálu a potom sú tu ďalšie špecifickejšie výhody spojené s typmi bukového dreva. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je bukový […]

Read More