Geopatogénne zóny v byte a na pracovisku

Bolí vás často pri pracovnom stole hlava alebo chrbát? Máte pocit, že vás vaša kancelária vyčerpáva viac než je zdravé? Odchádza vám rýchlo elektrospotrebiče v kancelárii? A doma, potom čo sa vyspíte vo svojej posteli, ste ešte unavenejší ako večer, keď ste išli spať? Cítite sa doma aj v kancelárii nepokojne? Podráždene? Unavene?

To všetko a oveľa viac môžu mať na svedomí geopatogénne zóny.

Geopatogénne zóny sú miesta, kde sú zrejme lomy v zemskej kôre a tými prechádza iné frekvencie vlnenia. Toto vlnenie nezodpovedá frekvenciu vlnenia buniek živých organizmov a dokonca je veľmi silno poškodzuje. A čo je najzásadnejší – blokuje ich prirodzenú regeneráciu.

Na záhrade tieto zóny spoznáte veľmi jednoducho, nerastie na nich takmer nič. Zasadíte strom a on je stále rovnaký, alebo opakovane na tom mieste rastliny uhynú a pritom o meter vedľa sa im darí skvele? Tak to je presne ono.

Tieto zóny dokážu veľmi intenzívne ovplyvniť schopnosť sústredenia a celkovo aktivity mozgu.

Geopatogénne zóny sú vždy rovné a vedú od zeme až do neba, teda aj ak máte kanceláriu v 15. poschodí, máte ich tiež a všetci pod vami aj nad vami na rovnakom mieste.

Niektoré geopatogénne zóny idú odrušiť, na trhu je množstvo veľmi drahých rušiacich, ktoré vo väčšine prípadov moc nefungujú. Stačí pritom na správne miesto postaviť adekvátne veľkú sošku ako energetický žiarič. Bohužiaľ ale väčšina zón odrušiť nejde. Je nutné sa im jednoducho vyhnúť. Čo pri ich šírke 20-30 cm celkom ľahko ide.

Odporúčania na záver – ak si robíte výklenok v stene, s tým, že do neho pôjde nejaký kus nábytku, s ktorým už nepôjde hýbať, napr. Posteľ zabudovaná v skriniach, overte si, či zrovna v tomto mieste nie je geopatogénne zóna.

Pridaj komentár

Interiér

Kombinované sauny pre pohodlie celej rodiny

Objavte najnovší trend v oblasti sáun, ktorý spája tradičnú fínsku saunu s modernou technológiou pre nezabudnuteľný zážitok pre vaše telo a dušu. Výsledkom sú kombinované sauny. Fínska sauna vám pomôže vyplaviť toxíny z tela, zatiaľ čo infračervený ohrievač zahreje vaše telo a pomôže vám zotaviť sa. Samozrejmosťou je zaujímavé dizajnové riešenie. Kombinované sauny a nezameniteľný […]

čítaj viac...
dekoračná omietka
Interiér

Dekoračná omietka je vynikajúcim riešením na zdobenie interiéru

Dekoračná omietka je typ materiálu na dekoráciu interiéru miestnosti na báze minerálnych alebo syntetických zlúčenín a pridanie farebných plnív. Toto je ideálne riešenie do interiéru! Obloženie stien dekoratívnou omietkou je veľmi obľúbeným spôsobom, ako dať interiéru jedinečný štýl. Používa sa v bytoch, súkromných domoch, zdravotníckych a komerčných zariadeniach, pretože okrem dobrého vzhľadu je omietka vynikajúcim […]

čítaj viac...
Interiér

Moderný dizajn v domácnosti? Stavte na sklenené prvky!

Sklo je v kurze. Je elegantné, štýlové a pôsobí exkluzívne. Prináša do bytu prirodzené denné svetlo, čo je v dnešnej dobe veľmi žiadaná vlastnosť. Čím viac skla, tým viac svetla. Byt hravo presvetlíte použitím sklenených stien, dverí, schodiska, zrkadlami a ďalšími sklenenými prvkami. Využitie sklenených prvkov v bytovom dizajne stalo obrovským trendom. Celosklenené dvere, sklenené priečky, schodiská, sklenený nábytok, […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: