Feng Shui kúpeľňové tipy

Moderná feng shui kúpeľňa sa stala útulným útočiskom, luxusom a potešením. S vírivou vaňou, kachľovou prechádzkou so sprchou, svetlami, hudbou je ako doma.

Nie je nič zlého s mať krásne kúpele ako kúpeľňa,

Musíte však mať na pamäti, že toaleta odvádza šťastie z každého kúta. Je lepšie obmedziť toaletu v malej miestnosti v kúpeľni. Ale ak to nie je možné, toaleta bude vždy vyplávať šťastie z každého kúta.
Je vaša kúpeľňa v bohatstve alebo láske?

Nebojte sa, že nie ste odsúdení na život. Kúpeľne musia byť niekde, nie? Avšak posilnenie lásky šťastia alebo bohatstva šťastia v kúpeľni alebo komore môže vytvoriť vzťah alebo finančné problémy a spôsobiť opak toho, čo dúfate, že dosiahnete.

ak umiestníte kryštály vo svojom rohu vzťahov – a to je na toalete – to, čo sa stane, je, že vaša láska sa pravdepodobne spojí s nejakou nepríjemnou ženou a ponechá vás vysoko a sucho.

V tomto prípade je lepšie potlačiť zlú zemskú energiu toalety s kovovými vetracími zvonmi.

Ak máte vo svojej kúpeľni zlatú vaňu alebo toalety, potom splávate svoje bohatstvo. Nemali by ste energizovať kúpeľňu za peniaze šťastie. Infact musíte potlačiť energiu zlého dreva juhovýchodnej kúpeľne.

Vložte sviečky, jasné svetlá alebo žiarovky. Požiarna energia udržuje zlú energiu pod kontrolou.

Pôjdeme po sektore o tom, ako stabilizovať návaly toalety a kúpeľne, aby nedošlo k narušeniu šťastia z 8 rohov. Milujem tieto symboly pre kúpeľňu, pretože aj zdobia kúpeľňu a potešia zmysly. Ale musíte ich použiť správnym smerom.

1. Použite Metal Windchime na feng shui kúpeľňu na severovýchode a juhozápade.

Hluchý kovový zvuk na kovu udrží energiu zlé zeme pod kontrolou. A kto nereaguje na upokojujúci zvuk zvonkohry? Jeho hudba pre uši. Avšak keď umiestnite vietor zvončeky, uistite sa, že na vetru nie sú žiadne čínske symboly. Chcete potlačiť zlú zemskú energiu, nie energizovať vašu kúpeľňu so symbolmi.

Nepoužívajte kovové vietorové zvončeky alebo akúkoľvek kovovú energiu v severných, severozápadných alebo západných kúpeľniach.

2. Použite Crystal geode na feng shui kúpeľňu na juhu.

Zaveste kryštál v okne kúpeľne na juhu. Krásna hra duhových svetiel z kryštálu potláča zlú požiarnu energiu južnej kúpeľne. Čisté kryštály sú však pravidelne potrebné, pretože absorbujú negatívnu energiu.

Môžete tiež mať Crystal Goede. Geode je skala s dutým stredom. Kryštály rastú do dutiny a môžu vyústiť do krásnych štruktúr. Je to krása, ktorú vidím, fascinujúci svet sám o sebe.

Donutovať kryštály alebo čokoľvek, čo symbolizuje energiu zeme v kúpeľniach v severozápadnom, juhozápadnom alebo severovýchodnom alebo západnom mori.

3. Použite Lush rastliny na feng shui kúpeľne na severe

Svieža zelená rastlina v kúpeľni na severe potlačuje zlú vodnú energiu. Tiež pomôžu osviežiť vzduch a váš duch. V skutočnosti existuje veľa izbových rastlín, ktoré sa darí v tejto miestnosti je typicky tropické podmienky s nízkym svetlom, teplo a vlhkosť.

Umiestnite rastliny v kúpeľniach na juh, juhovýchode alebo na východ.

4. Glitrové lampy a sviečky sú určené pre kúpeľne na východe alebo na juhovýchode

Požiarna energia trblietajúcich žiaroviek potláča energiu kúpeľne na východnom a južnom východe. Tieto svietidlá sa po zapnutí otáčajú a zaisťujú perfektné množstvo svetla. Môžete jednoducho zapnúť túto lampu a nastaviť náladu. Jemná žiarivosť a upokojujúci pohyb žiarovky vám určite prinesie pokojnejšiu a uvoľnenejší stav mysle.

Môžete tiež použiť sviečky vo východnej alebo juhovýchodnej kúpeľni. Zvlášť, ak chcete, aby vaša kúpeľňa milá romantická žiara.

Donutujte sviečky alebo jasné svetlá do kúpeľní v juhozápadnom, severovýchodnom alebo južnom.

Kúpelňa

Obnova potrubia nezvládne iba tak hocikto

Úloha plynovodu v každodennom živote ľudí by sa nemala podceňovať. Vďaka tejto sieti má každý dom k dispozícii systém nepretržitého zásobovania vodou a odvádzania tekutého odpadu a špinavej vody z budovy. Potrubie je prevádzkované všetkými priemyselnými, bytovými a obchodnými zariadeniami, takže existuje vysoká pravdepodobnosť jeho upchatia, hromadenia pevných usadenín a pôsobenia agresívnych chemikálií, čo vedie […]

čítaj viac...
Kúpelňa

Ako nainštalovať sprchový kút v kúpeľni?

Sprchový kút je v kúpeľniach veľmi obľúbený. Je moderný, ekonomický, pohodlný a praktický. Aby ste mohli sprchu využívať, je dôležité ju správne nainštalovať. V tomto článku sa dozviete, ako nainštalovať sprchu v kúpeľni. Inštalácia štandardnej sprchy Ak si chcete nainštalovať klasickú sprchu, máte dve možnosti. Môžete sa rozhodnúť pre sprchový kút s vaničkou umiestnenou priamo na podlahe alebo pre […]

čítaj viac...
Kúpelňa

Zariaďovanie kúpeľne a sprchového kúta

Ak príde čas na prerobenie alebo zariadenie kúpeľne, určite v mnohých z vás zaznie úvaha, či by bolo vhodné zaplniť jej priestor klasickou vaňou alebo praktickým sprchovým kútom.  A obe tieto možnosti prinášajú svoju funkčnú stránku, hoci je ojedinelý prípad, v ktorom sa rozhodneme aj pre vaňu aj pre sprchu, hoci ak na to máme priestory – riešenie by […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: