Feng Shui : Čo hľadať pri kúpe domu

Nákup dobrého feng shui domu je naozaj úžasný zážitok. Napriek tomu, že vás môže ľahko zahltiť a zastrašiť. Hľadáte dobrú domácnosť, ktorá vyzerá a je dostatočne veľká pre vašu rodinu. Vyberáte správne miesto so všetkými druhmi ammenitov. Vyhýbate sa nadhodnoteným domom, hľadajte výhodné ceny a zaoberajte sa papierovými prácami.

Ale ak to všetko vedie k katastrofe feng shui, čo je bod vo vašom výskume?

Budete žiť v dome snáď po celý život. Takže by ste chceli dobrý dom feng shui, ktorý vám pomôže zbierať bohatstvo a vyživovať si dobré vzťahy a prináša vám zdravie, šťastie a vitalitu.

Nakupovanie za skvelý feng shui dom môže byť skutočne zábava
Naučiť sa vybrať skvelý feng shui dom je naozaj zábavné, keď viete, čo hľadať. Tiež musíte vedieť, čo sa vyhnúť. Pomôže vám tiež rozvíjať svoje vlastné feng shui oči. A mať veľký dom znamená šťastie, ktoré preteká životom. Budete mať bohatstvo a prosperitu a fantastické vzťahy, ak si môžete vybrať skvelý feng shui dom.

Krok 1: Nájdite číslo kua pre hlavu rodiny
Kliknite tu a zistite, ako nájsť číslo kua. Keď poznáte číslo kua, musíte skontrolovať, či ste východná skupina alebo západná skupina.

Ak je živiteľ z východnej skupiny, znamená to čísla kua —— 1,3,4,9 rodina bude ťažiť z domu, ktorý stojí pred východom, severom, juhom, juhovýchodom.

Ak je víťaz chleba zo západnej skupiny, znamená to číslo kua —– 2, 6,7,8 rodina bude ťažiť z domu smerom na severozápad, juhozápad, západ, severovýchod.

Krok 2: Skontrolujte smer domu smerom k domu
Budete potrebovať dobrý feng shui kompas. Nie je to len iný kompas. V normálnom kompasu nájdete 4 primárne smery, ktoré sú na sever, juh, východ, západ a 4 sekundárne smermi severovýchod, juhovýchod, severozápad a juhozápad. Takže to je celkom 8 smerov.

Feng shui kompas bude mať nielen 8 smerov, ale každý zo smerov je rozdelený do 3 podriadených smerov. Takže máte v tomto druhu kompasu toaletu 24 smerov. Takže budete presne vedieť, či smerujete na sever, potom je severne 1, sever 2 alebo sever 3. Každý smer je rozdelený do 3 smerov.

Kliknite sem, ak chcete zistiť, ako môžete urobiť svoj smer domu.

Krok 3: Pozorujte svoje okolie
Prírodné prostredie je veľmi silné. Takže aj keď váš interiér trpí chybami feng shui, nemusíte sa obávať, ak váš dom má vynikajúcu feng shui terénne úpravy a fyzické okolie. Ale ak krajina trpí zlým feng shuiom, potom aj tie najsilnejšie feng shui položky vo vnútri budú slabé.

Je váš dom príliš blízko železničnej komunikácii?

držte svoje oči pre cintoríny. Miesta bohoslužieb, nemocnice a väznice. Sú príliš blízko k vášmu domu? Nemyslite si, že ti požehnú, majú zvyknutý.

Nebuďte žiť medzi dvoma budovami, ktoré trpia vašim domom. Budovy blokujú akékoľvek benevolentné chi od tečúcich do vášho domova.

Nežij príliš blízko cestných preletov, ktoré sa zdajú byť rezané do vášho domu alebo do budovy, v ktorej sa nachádza váš byt. Chi sa stáva smrteľným. Jeho nie je dobrý dom feng shui

Nežij v bezdomovcoch. Tu chi stagnuje, a keď máte problémy, nebude tam žiadna cesta von. Jeho nie je dobrý dom feng shui.

Krok 3: Poison Arrows smerom k vašim hlavným dverám.
1. Čokoľvek vysoko vpravo pred vašimi hlavnými dverami je zlá správa.

Mohlo by to mať formu jedného stromu. Pohľad pred domom, najmä priamo pred hlavnými dverami, by nemal byť zablokovaný žiadnou konštrukciou alebo kopcom minimálne dvojnásobkom dĺžky domu. Ak je váš dom tvárou v tvár takejto budove, pokúste sa zmeniť jej orientáciu

takže budova je za vami. Masívna stena suseda, ak je vyššia ako úroveň prízemia vášho domova (a horšie, ak je vyššia), máte problém.

Ak je cesta pred domom vyššia ako úroveň prízemia vášho domu, potom je problém.

2. Priama cesta smerujúca k vášmu vchodu je zlá správa.

Žijete na križovatke alebo križovatke? Alebo to môže byť jeho ostrie na zakrivenej ceste. Dávajte si pozor na každú rovnú cestu smerujúcu k hlavným dverám. Ak je cesta zaoblená, energia sa spomalí a stane sa láskou k domovu.

3. Akýkoľvek tvarový predmet obrátený k vašim hlavným dverám je jedovka šípka

Pozrite sa na trojuholníkovú strešnú líniu suseda, odpadky cez cestu, jednotlivé stromy, stĺpy lampy, telefónne stĺpiky, ulicové značky smerujúce k vašim dverám. Tieto jedové šípy sú menej závažné. Zablokujte ich z pohľadu. Všetko, čo nie je obrátené na vaše hlavné dvere, vám neublíži.

Ak vytvárate plán krajiny pre váš dom, kliknite tu

Krok 4: Skontrolujte tvar domu
Sú nejaké chýbajúce rohy?

Musíte ísť na pravidelný tvar dom ako štvorec alebo obdĺžnik. Chýbajúci roh v nepravidelne tvarovanom dome je nebezpečný. Najmä v severozápadnom alebo juhozápadnom rohu. Môžete použiť zrkadlá alebo jasné svetlá v oblasti, ktorá chýba.

Reality

1.BCR: experti na predaj nehnuteľností

Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre odbornú pomoc pri predaji svojej nehnuteľnosti a spoločnosť 1.BCR je tu, aby poskytla presne túto expertízu. V tomto článku sa pozrieme na to, ako sa spoločnosť 1.BCR stala jedným z popredných hráčov na trhu v oblasti predaja nehnuteľností. Špecializovaný prístup pri predaji 1.BCR nie je len ďalšou realitnou kanceláriou; […]

čítaj viac...
Reality

Lokalita pre rodinu

Pre mladých ľudí, ktorí sa rozhodli osamostatniť sa nie je ťažké nájsť vhodné bývanie. Pri výbere bytu nemusia brať do zreteľu množstvo ďalších podmienok, ktoré do zreteľu musia brať mladé rodiny. Pokiaľ ste si práve založili rodinu, čakáte do nej prírastok alebo len chcete bývať v lepšej lokalite musíte brať do úvahy viac vecí. Jégeho alej […]

čítaj viac...
Reality

Neprehliadnuteľné kancelárske priestory v Bratislave, ktoré stoja za zmienku

Výber vhodných kancelárskych priestorov netreba brať na ľahkú váhu, keďže existuje veľa druhov, ktoré nemusia každému vyhovovať. Medzi rozhodujúce faktory pri výbere priestorov patrí určite lokalita, ktorá mala byť ľahko dostupná pre zamestnancov i klientov. V Bratislave je často veľkým problémom práve parkovanie, takže určite si vyberajte lokalitu, ktorá týmto problémom netrpí. Ďalším kritériom je […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: