Dotyky krásy pre vašu jedáleň

Domáca jedáleň je priestor, kde môžete nielen realizovať svoje kulinárske fantázie, relaxovať pri šálke aromatickej kávy, ale aj prijímať milých hostí a priateľov a stretávať sa ako rodina pri chutnej večeri a rozhovoroch od srdca k srdcu.
Moderný nábytok, originálne doplnky, elegantné textílie a ďalšie dekoratívne detaily do jedálne pomôžu vytvoriť útulnú atmosféru.
Vighome.sk je miesto, ktoré inšpiruje k vytváraniu krásy v domácnosti pomocou štýlových inovácií. Sledujeme trendy a vyberáme ten najlepší dizajn, aby sme každému ponúkli originálny interiér jedálne!
Predajňa ponúka široký výber položiek: jedálenské stoly a stoličky, kreatívne lampy, stojany a podnosy, dekoratívny riad a mnoho ďalšieho. Do vývoja dizajnu a výroby doplnkov a nábytku zapájame partnerov z Európy a USA, takže každý detail je vyrobený v súlade s vysokými štandardmi kvality.
Stoličky sú jednou z najdôležitejších podmienok pre pohodlné jedlo, čaj s priateľmi alebo len relax s rodinou.
Nábytok zdôrazňuje štýl kuchyne, plní dekoratívnu a praktickú funkciu. Vybrať si môžete stoličky akejkoľvek farby a dizajnu: so zamatovým čalúnením, minimalistické kovové, s drevenými nohami v štýle loft alebo ľahké z odolného plastu na letnú terasu. Dizajnové stoličky vyrábame na individuálnu objednávku.
Rovnako moderným trendom je kombinovať viacero typov stoličiek pri jednom stole. Zvoľte neutrálny štýl nábytku pre použitie v kuchyni, na terase alebo v obývačke pre veľké množstvo hostí.
Doplnky do jedálne
Doplnky zohrávajú dôležitú úlohu pri vytváraní štýlového priestoru jedálne. Drobné detaily do interiéru určite zapadnú a zdôraznia jeho jedinečnosť. Vyberte si rôzne farby, experimentujte s textúrou a materiálmi, aby ste oživili koncept miestnosti.
Sortiment obchodu ponúka širokú škálu doplnkov do jedálne:

dekoračné vankúše na sedačky – jemné na dotyk, spríjemnia každý čajový večierok a aktualizujú dizajn stoličiek;
svetlé vankúše – stanú sa alternatívnym čalúnením stoličiek alebo kresiel;
obrusy a podložky na servírovanie – potešia svojou praktickosťou a nielenže ochránia stôl pred vysokoteplotnými jedlami a škvrnami, ale aj ozdobia interiér;
priehľadné vázy, svietniky – dodajú slávnostnú náladu a atmosféru rafinovanej reštaurácie počas domáceho jedla;
nádoby na skladovanie sypkých surovín, čaju a kávy – vytvoria v jedálni pohodu a poriadok.

Kuchyňa by sa mala prispôsobiť pohodliu a útulnosti. Vyberte si štýlový nábytok a doplnky a vytvorte elegantný interiér tak, aby pobyt v jedálni poskytoval estetický pôžitok!

Kuchyňa

Ostrovčekové kuchynské digestory

Digestor je nepostrádateľný kuchynský spotrebič, ktorý slúži na odstránenie horúcej pary a škodlivých častíc tuku a karcinogénov. Digestor tiež účinne eliminuje nepríjemné pachy, ktoré sa pri varení šíria po celom dome. Digestor je tiež estetickým doplnkom interiéru kuchyne a chráni povrchy pred znečistením. Priestor v kuchyni je dôležitý pre každú gazdinku, preto sú ostrovčekové odsávače […]

čítaj viac...
Kuchyňa

5 TAJNÝCH TRIKOV, VĎAKA KTORÝM BUDE VAŠA KUCHYŇA VYZERAŤ DRAHŠIE

Aby miestnosť, ktorej sa hovorí „srdce domu“, vyzerala štýlovo a draho, nie je vôbec potrebné míňať státisíce na rekonštrukciu kuchyne. Malé detaily a akcenty stačia na to, aby sa kuchyňa zmenila na útulný priestor, kde budú všetci členovia rodiny pohodlní. Kovanie Pri výbere zostavy do kuchyne málokto venuje pozornosť kľučkám dverí a inému kovaniu, ale […]

čítaj viac...
Kuchyňa

3 jednoduché a najlepšie spôsoby čistenia bielych kuchynských skriniek

Biele skrinky nie sú náročné na čistenie.  Tu sú 3 jednoduché spôsoby, ako vyčistiť biele kuchynské skrinky (2 prírodné) a 3, ktorým sa vyhnúť. Ako čistiť biele skrinky v kuchyni Kuchynské skrinky sa môžu dosť rýchlo zašpiniť. Pri krájaní jedla, pečení a varení sa vždy dotýkam toho môjho. A moje prsty nie sú vždy dokonale […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: