V Bratislave majú krtkari najviac práce

Usadeniny sa tvoria viacerými spôsobmi. Usadeniny najskôr potrubie zanesú, ale neskôr ho môžu upchať. Preto ak vám odtoky odtekajú pomaly, mali by ste ich preventívne vyčistiť, aby ste predišli ich úplnému upchatiu.

Ak už je neskoro a vaša kanalizácia je v zlom stave, volajte špecialistov. Na krtkovanie je overená firma z Bratislavy, ktorú všetci poznajú pod heslom nonstop krtkovanie bratislava.

Poďme ale späť k veci.

Ak si potrubie aspoň párkrát za rok nevyčistíte, usadeniny môžu narobiť riadne problémy. Ale ako sa vlastne také usadeniny vytvoria?

Často sa tvoria kvôli vápenatým soliam. Pri ohriatí vytvárajú akúsi zrazeninu, ktorá môže upchať potrubie.

Usadeniny tvoria aj staré potraviny, ktoré vám omylom spadli alebo ste ich hodili do odtoku schválne, vo vnútri hnijú. Možno si to ľudia ani neuvedomujú, keď tam hodia šupku z jablka alebo pomaranču , ale právo toto je najčastejšou chybou, ktorá spôsobí upchatie potrubia.

Ktoré potraviny by ste určite do dresu hádzať nemali? Taktiež by ste mali dávať pozor, aby vám tam omylom nespadli.

Napríklad už spomínané šupky z ovocia. Ale nie len z ovocia, ale aj z takého vajíčka. Aj keď to môže byť iba malinký kúsok, aj ten vám spolu s ostatnými potravinami, môže potrubie upchať. Dávajte si pozor aj na olej, či múku.

Okrem krtkovania môžete využiť aj profesionálne služby, ktorý vám ponúkne vodár. Bratislava a okolie je touto firmou zastrešené množstvo kanalizačných prípojok, výkopových prác, výmeny sifónov, ventilov, prasknutých hadičiek a podobne.

Neváhajte preto a oslovte firmu krtkari.sk