V Bratislave majú krtkari najviac práce

Usadeniny sa tvoria viacerými spôsobmi. Usadeniny najskôr potrubie zanesú, ale neskôr ho môžu upchať. Preto ak vám odtoky odtekajú pomaly, mali by ste ich preventívne vyčistiť, aby ste predišli ich úplnému upchatiu.

Ak už je neskoro a vaša kanalizácia je v zlom stave, volajte špecialistov. Na krtkovanie je overená firma z Bratislavy, ktorú všetci poznajú pod heslom nonstop krtkovanie bratislava.

Poďme ale späť k veci.

Ak si potrubie aspoň párkrát za rok nevyčistíte, usadeniny môžu narobiť riadne problémy. Ale ako sa vlastne také usadeniny vytvoria?

Často sa tvoria kvôli vápenatým soliam. Pri ohriatí vytvárajú akúsi zrazeninu, ktorá môže upchať potrubie.

Usadeniny tvoria aj staré potraviny, ktoré vám omylom spadli alebo ste ich hodili do odtoku schválne, vo vnútri hnijú. Možno si to ľudia ani neuvedomujú, keď tam hodia šupku z jablka alebo pomaranču , ale právo toto je najčastejšou chybou, ktorá spôsobí upchatie potrubia.

Ktoré potraviny by ste určite do dresu hádzať nemali? Taktiež by ste mali dávať pozor, aby vám tam omylom nespadli.

Napríklad už spomínané šupky z ovocia. Ale nie len z ovocia, ale aj z takého vajíčka. Aj keď to môže byť iba malinký kúsok, aj ten vám spolu s ostatnými potravinami, môže potrubie upchať. Dávajte si pozor aj na olej, či múku.

Okrem krtkovania môžete využiť aj profesionálne služby, ktorý vám ponúkne vodár. Bratislava a okolie je touto firmou zastrešené množstvo kanalizačných prípojok, výkopových prác, výmeny sifónov, ventilov, prasknutých hadičiek a podobne.

Neváhajte preto a oslovte firmu krtkari.sk

Rodinné domy

Vlastnosti betónových plotov s ohľadom na plot domu

Ploty z betónových dielcov sú veľmi žiadané a používajú sa na oplotenie nielen administratívnych budov, ale aj súkromných pozemkov. Tí, ktorí využili možnosť inštalácie plotu z betónu, zažili všetky jeho výhody v porovnaní s inými stavebnými materiálmi. Medzi nimi – estetické a praktické komponenty. Hlavnou črtou betónových plotov je, že sa vyrábajú vibračným odlievaním. To […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Úplný sprievodca maľovaním odkvapov

Žľaby sú súčasťou prvej línie obrany vášho domu proti dažďu a vlhkosti. Smerujú vodu preč od základov vášho domu, strechy, obkladov a okien. Ich denné vystavenie živlom však spôsobuje vyblednutie, zmenu farby, rast plesní a dokonca aj hrdzavenie v závislosti od materiálu. Bez pravidelnej údržby, ako je čistenie a natieranie, bude potrebné odkvapy vymieňať častejšie, […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Svetlík: ekologické riešenie

Je možné priniesť prirodzené osvetlenie do tmavých miestností alebo bez okien. Svetlíky umožňujú miestnostiam, ako sú chodby alebo šatníky, prirodzené svetlo. Skutočná ekologická a ekonomická alternatíva k umelému osvetleniu. Slnko: nevyčerpateľná energia Keďže fosílnych palív z roka na rok ubúda, stále viac spotrebiteľov sa obracia na obnoviteľné energie. Tiež slnečnú energiu, ktorá bola kedysi využívaná len okrajovo, v […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: