Ako si vybrať generátor

Nie ste si istí, ktorý generátor potrebujete? Opýtal sme sa špecialistu z internetového obchodu eprofi.sk na odbornú radu.

K dispozícii je široká škála generátorov, ale primárne rozdiely sú vo wattoch, veľkosti motora a cene. Generátory sa vyrábajú v zásade na tri účely: hobby, núdzové a profesionálne.

Vhodným spôsobom ako si vybrať generátor je faktor: koľko wattov potrebujete. Potom si budete môcť vybrať generátor, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Aj keď existuje veľa oblastí, kde môžete ušetriť peniaze na generátoroch, ako napríklad zrušenie špeciálnych funkcií, jednou z oblastí, v ktorej by ste nikdy nemali robiť kompromisy, je výkon generátora. Menší príkon určite znamená nižšie náklady, ale ak váš generátor nedokáže prevádzkovať všetky vaše základné zariadenia, nebude môcť vykonávať prácu, pre ktorú si ho kupujete.

Ak chcete určiť výkon generátora, ktorý budete potrebovať, pripočítajte požiadavky na výkon zariadení a nástrojov, ktoré potrebujete na spustenie, a potom pridajte bezpečnostnú rezervu, aby váš generátor nikdy nebežal stabilne na viac ako 50 percent kapacity.

Hobby generátory a invertorové generátory

Hobby generátory a invertorové generátory sú obľúbené ako pre záhradkárov a domácich kutilov. Ceny a úroveň hluku v posledných rokoch výrazne poklesli, čo znamená, že hobby a invertorové generátory sú dobrou investíciou pre širokú škálu spotrebiteľov. Väčšina klientov nakupuje hobby a invertorové generátory s výkonom nižším ako 4 000 W kvôli nižšej hmotnosti, menšej veľkosti a cenovej dostupnosti.

Profesionálne generátory

Tieto prenosné generátory sú vybavené oveľa výkonnejšími motormi, väčšími plynovými nádržami a sú navrhnuté tak, aby bežali každý deň a obsluhovali mnoho používateľov s rôznymi potrebami. Určite sú väčšie a drahšie; sú však skonštruované pre požiadavky pracoviska. Znovu, v závislosti na vašich potrebách energie, máme k dispozícii širokú škálu generátorov pre vaše pracovisko a profesionálne použitie.

Eprofi.sk je špecializovaný predajca generátorov. Ak potrebujete pri správnom výbere generátora poradiť, obráťte sa na profesionálov.

Domáce elektro

Bezpečnostné kamery 1080p vs. 720p

Rozlíšenie je hlavným faktorom pri rozhodovaní o kúpe bezpečnostných kamier s rozlíšením 1080p alebo 720p . Aj keď sú oba vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie, líšia sa úrovňou detailov a jasnosti pre každý model – a následne tým, ako dobre by sa z ich záberov dali votrelci alebo vandali efektívne identifikovať. Modely s rozlíšením […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Tipy na výber ideálnej chladničky

Dnes ľudia trávia väčšinu času vo svojich domovoch, a preto je dobrá chladnička nevyhnutným spojencom pri skladovaní všetkých druhov potravín. Je nevyhnutné, aby ste si zaobstarali produkt, ktorý je 100% funkčný a zároveň efektívne skladuje vaše ovocie, zeleninu a ďalšie. Odporúča sa tiež ponechať dostatok miesta na otvorenie dvierok a nainštalovať ho na miesto mimo […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Cloudové úložisko pre veľké súbory na internete: čo to je a ako to funguje

Cloudové úložisko vám umožňuje ukladať a vymieňať si súbory rôznych formátov odkiaľkoľvek na svete a zo zariadenia s prístupom na internet. Používateľ si stiahne potrebné súbory, získa odkaz a dá ho osobe, ktorá ho má dostať. Adresát otvorí odkaz, stiahne súbory alebo uloží dáta na disk vo svojom cloudovom úložisku. V závislosti od konkrétnej služby […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: