3 kútiky, ktoré MUSÍ MAŤ KAŽDÝ MUŽ vo svojej domácnosti

Idete do nového alebo vylepšuje vaše bývanie? Je úplne jedno, či zariaďujeme staromládenecký byt, či spoločnú domácnosť. Každý muž potrebuje svoj intýmny priestor, aby sa cítil ako doma. To je bez debaty. Neviete však, čo do neho rozhodne musíte zakomponovať? Poradíme vám.

Ako to už býva vo vzťahoch, mnohé vzťahové veci sa dajú vtesnať pod kompromisy, ale mužský svet v jednej domácnosti pod ne určite nepatrí. Je potrebné rátať s tým, že niektoré veci jednoducho patria k mužovi a bez nich mu byt nikdy nebude jemu vlastný, my vám s tým chcete pomôcť. Ak ešte len zariaďujete, nezabúdajte, že zľavy na stránkach http://www.zlavove-kody.sk/ vám ušetria nemalé peniaze pri každom nákupe cez internet.

Kútik na šport

Pre niekoho to môže byť tyč nad dverami, lavička v rohu spálne alebo žinienka na zemi. Je však dôležité udržiavať sa vo forme. Ani sa nenazdáme a bude tu znovu čas dovoleniek, treba ukázať, že tú našu polovičku máme stále čím ohúriť. Tu môžu pomôcť kupóny insportline, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe online. Najvyšší čas porozhliadnuť sa!

Hrať sa chceme stále

Či už ste na konzolové alebo stolové hry, nedajte si ich vziať. Navyše, ak prídu deti, už budete mať čo to pripravené. Zároveň je to dobrý argument, vďaka ktorému vám prejde množstvo hier a zábaviek do vašej časti domácnosti.

Alkohol k tomu patrí

Aj keď vieme, že alkohol je metla ľudstva, len málokto z nás si vie predstaviť nedať si čo len pohárik vínka k dobrému jedlu, pivo za horúcich letných večerov alebo whisky v kruhu blízkych. Kľudne sa pochváľte, čo máte pre návštevy nachystané. Dobrý hostiteľ je vždy pripravený. Ak neviete čo vybrať, doprajte si rovno to najlepšie. Pozrite sa na najlepší alkohol. Muži, je čas si dopriať!

Obývacia izba

Aké sú bavlnené obliečky

Bavlna je skutočným svetovým lídrom na trhu v ľahkom priemysle. Ide o unikátny materiál vytvorený na báze prírodného prírodného vlákna, ktorý má vynikajúce prevádzkové vlastnosti. Pri výbere posteľnej bielizne pre domácnosť, najmä obliečok, sa oplatí dôkladne pozrieť na bavlnené výrobky. Sú príjemné na dotyk, mimoriadne ekologické a bezpečné. Druhy bavlnenej posteľnej bielizne Chintz je luxusný […]

čítaj viac...
Interiér

Moderný dizajn v domácnosti? Stavte na sklenené prvky!

Sklo je v kurze. Je elegantné, štýlové a pôsobí exkluzívne. Prináša do bytu prirodzené denné svetlo, čo je v dnešnej dobe veľmi žiadaná vlastnosť. Čím viac skla, tým viac svetla. Byt hravo presvetlíte použitím sklenených stien, dverí, schodiska, zrkadlami a ďalšími sklenenými prvkami. Využitie sklenených prvkov v bytovom dizajne stalo obrovským trendom. Celosklenené dvere, sklenené priečky, schodiská, sklenený nábytok, […]

čítaj viac...
Interiér

Prečo je drevo v modernom interiérovom dizajne také obľúbené

Drevo je ako víno; vekom sa to len zlepšuje a zdá sa, že nikdy nestráca svoju krásu. Aj s pribúdajúcim množstvom moderných materiálov uprednostňujeme do našich interiérov drevo . Prečo sú však interiéroví dizajnéri verní použitiu dreva vo svojich projektoch? Čo ich tak nadchne? Prečo používať drevo v interiéri? Drevo sa po stáročia používa na vytváranie domov a predmetov, ktoré sa […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: