3 kútiky, ktoré MUSÍ MAŤ KAŽDÝ MUŽ vo svojej domácnosti

Idete do nového alebo vylepšuje vaše bývanie? Je úplne jedno, či zariaďujeme staromládenecký byt, či spoločnú domácnosť. Každý muž potrebuje svoj intýmny priestor, aby sa cítil ako doma. To je bez debaty. Neviete však, čo do neho rozhodne musíte zakomponovať? Poradíme vám.

Ako to už býva vo vzťahoch, mnohé vzťahové veci sa dajú vtesnať pod kompromisy, ale mužský svet v jednej domácnosti pod ne určite nepatrí. Je potrebné rátať s tým, že niektoré veci jednoducho patria k mužovi a bez nich mu byt nikdy nebude jemu vlastný, my vám s tým chcete pomôcť. Ak ešte len zariaďujete, nezabúdajte, že zľavy na stránkach http://www.zlavove-kody.sk/ vám ušetria nemalé peniaze pri každom nákupe cez internet.

Kútik na šport

Pre niekoho to môže byť tyč nad dverami, lavička v rohu spálne alebo žinienka na zemi. Je však dôležité udržiavať sa vo forme. Ani sa nenazdáme a bude tu znovu čas dovoleniek, treba ukázať, že tú našu polovičku máme stále čím ohúriť. Tu môžu pomôcť kupóny insportline, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe online. Najvyšší čas porozhliadnuť sa!

Hrať sa chceme stále

Či už ste na konzolové alebo stolové hry, nedajte si ich vziať. Navyše, ak prídu deti, už budete mať čo to pripravené. Zároveň je to dobrý argument, vďaka ktorému vám prejde množstvo hier a zábaviek do vašej časti domácnosti.

Alkohol k tomu patrí

Aj keď vieme, že alkohol je metla ľudstva, len málokto z nás si vie predstaviť nedať si čo len pohárik vínka k dobrému jedlu, pivo za horúcich letných večerov alebo whisky v kruhu blízkych. Kľudne sa pochváľte, čo máte pre návštevy nachystané. Dobrý hostiteľ je vždy pripravený. Ak neviete čo vybrať, doprajte si rovno to najlepšie. Pozrite sa na najlepší alkohol. Muži, je čas si dopriať!

Interiér

Kancelária v obývačke, keď priestor nie je problém

V niektorých prípadoch z nedostatku miesta alebo osobného rozhodnutia nie je možné oddeliť domov a kanceláriu a stávajú sa celkom v jednom. V takom prípade je obývačka zvyčajne miestnosťou, ktorá je venovaná domácej kancelárii. Preto musíte mať nábytok, ktorý reaguje na dualitu funkcií: pohodlie pre domácnosť a funkčnosť pre kanceláriu. Na usporiadanie kancelárie je možné využiť akýkoľvek priestor v obývačke, najmä rohy . Miesta, ktoré […]

Read More
Interiér

5 spôsobov izolácie okien na zimu

Tento článok by mal byť užitočný pre majiteľov domov, ktorí hľadajú rýchly a ekonomický spôsob utesnenia okien s prievanom. Mnohé okná, najmä tie v starších domoch s drevenými rámami, môžu prepúšťať chladný vonkajší vzduch do teplých priestorov interiéru. Aj keď tieto staršie typy okien ponúkajú vášmu domovu krásny a eklektický vzhľad, v zimných mesiacoch nie […]

Read More
Interiér

Výhody nábytku z bukového dreva

Nábytok z bukového dreva je obľúbenou voľbou pre mnoho druhov stoličiek, stolov a iného vnútorného alebo vonkajšieho nábytku. Tento druh nábytku má svoje výhody oproti predmetom vyrobeným z iných materiálov. Je tu príťažlivosť dreva ako veľkolepého a autentického materiálu a potom sú tu ďalšie špecifickejšie výhody spojené s typmi bukového dreva. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je bukový […]

Read More