3 kútiky, ktoré MUSÍ MAŤ KAŽDÝ MUŽ vo svojej domácnosti

Idete do nového alebo vylepšuje vaše bývanie? Je úplne jedno, či zariaďujeme staromládenecký byt, či spoločnú domácnosť. Každý muž potrebuje svoj intýmny priestor, aby sa cítil ako doma. To je bez debaty. Neviete však, čo do neho rozhodne musíte zakomponovať? Poradíme vám.

Ako to už býva vo vzťahoch, mnohé vzťahové veci sa dajú vtesnať pod kompromisy, ale mužský svet v jednej domácnosti pod ne určite nepatrí. Je potrebné rátať s tým, že niektoré veci jednoducho patria k mužovi a bez nich mu byt nikdy nebude jemu vlastný, my vám s tým chcete pomôcť. Ak ešte len zariaďujete, nezabúdajte, že zľavy na stránkach http://www.zlavove-kody.sk/ vám ušetria nemalé peniaze pri každom nákupe cez internet.

Kútik na šport

Pre niekoho to môže byť tyč nad dverami, lavička v rohu spálne alebo žinienka na zemi. Je však dôležité udržiavať sa vo forme. Ani sa nenazdáme a bude tu znovu čas dovoleniek, treba ukázať, že tú našu polovičku máme stále čím ohúriť. Tu môžu pomôcť kupóny insportline, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe online. Najvyšší čas porozhliadnuť sa!

Hrať sa chceme stále

Či už ste na konzolové alebo stolové hry, nedajte si ich vziať. Navyše, ak prídu deti, už budete mať čo to pripravené. Zároveň je to dobrý argument, vďaka ktorému vám prejde množstvo hier a zábaviek do vašej časti domácnosti.

Alkohol k tomu patrí

Aj keď vieme, že alkohol je metla ľudstva, len málokto z nás si vie predstaviť nedať si čo len pohárik vínka k dobrému jedlu, pivo za horúcich letných večerov alebo whisky v kruhu blízkych. Kľudne sa pochváľte, čo máte pre návštevy nachystané. Dobrý hostiteľ je vždy pripravený. Ak neviete čo vybrať, doprajte si rovno to najlepšie. Pozrite sa na najlepší alkohol. Muži, je čas si dopriať!

Interiér

Kombinované sauny pre pohodlie celej rodiny

Objavte najnovší trend v oblasti sáun, ktorý spája tradičnú fínsku saunu s modernou technológiou pre nezabudnuteľný zážitok pre vaše telo a dušu. Výsledkom sú kombinované sauny. Fínska sauna vám pomôže vyplaviť toxíny z tela, zatiaľ čo infračervený ohrievač zahreje vaše telo a pomôže vám zotaviť sa. Samozrejmosťou je zaujímavé dizajnové riešenie. Kombinované sauny a nezameniteľný […]

čítaj viac...
dekoračná omietka
Interiér

Dekoračná omietka je vynikajúcim riešením na zdobenie interiéru

Dekoračná omietka je typ materiálu na dekoráciu interiéru miestnosti na báze minerálnych alebo syntetických zlúčenín a pridanie farebných plnív. Toto je ideálne riešenie do interiéru! Obloženie stien dekoratívnou omietkou je veľmi obľúbeným spôsobom, ako dať interiéru jedinečný štýl. Používa sa v bytoch, súkromných domoch, zdravotníckych a komerčných zariadeniach, pretože okrem dobrého vzhľadu je omietka vynikajúcim […]

čítaj viac...
Obývacia izba

Aké sú bavlnené obliečky

Bavlna je skutočným svetovým lídrom na trhu v ľahkom priemysle. Ide o unikátny materiál vytvorený na báze prírodného prírodného vlákna, ktorý má vynikajúce prevádzkové vlastnosti. Pri výbere posteľnej bielizne pre domácnosť, najmä obliečok, sa oplatí dôkladne pozrieť na bavlnené výrobky. Sú príjemné na dotyk, mimoriadne ekologické a bezpečné. Druhy bavlnenej posteľnej bielizne Chintz je luxusný […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: