Zmeňte obývaciu izbu

naša obývacia izba by mala byť útočiskom, miestom, kde si môžete oddýchnuť a odpočinúť, ako aj niekde, kde si môžete spoznať a užívať si. Zvyčajne je to miestnosť, ktorú trávime väčšinu času “bdelého” a v dôsledku toho sa nám to môže znudiť. Možno ste sa rozhodli, že chcete ozdobiť svoju obývaciu izbu, ale obávajte sa myšlienky stráviť víkendy s tapetovaním alebo platiť za drahé nové podlahy. Alebo možno, že žijete v prenajatom ubytovacom zariadení a vy ste obmedzený tým, čo môžete robiť na nehnuteľnosti. Dobrou správou je, že existuje veľa spôsobov, ako môžete aktualizovať svoju obývačku s minimálnym úsilím. Takže zabudnite na hodiny strávené škrabaním a maľovaním a použite tieto nápady na obohatenie vašej obývačky.
Bytové vybavenie

Aktualizácia vášho bytového zariadenia je jedným z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako rýchlo zmeniť obývacia izba. Ste unavený z vašej staré zelenej pohovky? Dajte si to make-up z domácej kozmetiky pomocou reupholstering s žiarivou textíliou, objednajte šitý kryt na mieru, alebo mu dajte nový život na prenájom s vrhami, prikrývkami a vankúšikmi. Alebo možno ste sa z vašej podlahy zľakli? Vyberte si veľký koberec na pokrytie hrozných kobercov.
Funkčné steny

Všetci počuli o funkčných stenách – ale nemusíte maľovať ani vytvárať tapety. Existujú jednoduché spôsoby, ako obnoviť vaše obývacie steny. Dalo by sa dať zavesiť tkaninu na stenách, zobraziť veľkú umeleckú prácu alebo výklad zrkadlo, vytvoriť stenu galérie s vašimi obľúbenými fotografiami, vytvoriť šablónu pre domácich miláčikov a pridať grafický výtlačok alebo postaviť regály, aby ste predviedli svoje zbierky.
Aktualizujte systém Windows

Spôsob, akým rámujete svoje okná, môže mať veľký vplyv na pocit vášho obývacej izby. Okná sú oblasťou, ktorá má tendenciu byť zanedbávaná, ale existuje veľa vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste ich aktualizovali. Vyskrutkujte svoje nástroje a umiestnite vertikálne žalúzie z priamych žalúzií, pridajte nejaký znak so vzorkovanými oknami alebo otočte okná do útulného čítacieho kúta s osmanskými a rozptýlenými vankúšmi.
Zmena osvetlenia

Nepodceňujte ani dôležitosť typu a farby žiarovky. Drsné biele žiarovky je možné nahradiť mäkšími verziami s nižším výkonom a môžete si vybrať žiarovky, ktoré majú viac žltých alebo krémových odtieňov. Tým sa váš izba cíti útulnejšie a teplejšie. Potrebujete len silné biele svetlo v lampách, ktoré používate na čítanie alebo prácu s. Farba je určená tým, ako horúca žiarovka dostane a kvalitné žiarovky uvádzajú svoje tepelné hodnotenie. Obrázok nižšie ukazuje, ako výber žiarovky môže produkovať veľmi odlišné atmosféry.

Obývacia izba

Aké sú bavlnené obliečky

Bavlna je skutočným svetovým lídrom na trhu v ľahkom priemysle. Ide o unikátny materiál vytvorený na báze prírodného prírodného vlákna, ktorý má vynikajúce prevádzkové vlastnosti. Pri výbere posteľnej bielizne pre domácnosť, najmä obliečok, sa oplatí dôkladne pozrieť na bavlnené výrobky. Sú príjemné na dotyk, mimoriadne ekologické a bezpečné. Druhy bavlnenej posteľnej bielizne Chintz je luxusný […]

čítaj viac...
Obývacia izba

Ako si vybrať farebnú schému do obývačky

Pri výbere farebnej schémy pre vašu obývaciu izbu je potrebné vziať do úvahy niekoľko dizajnových prvkov. Tu je zoznam primárnych hľadísk, ktoré je potrebné zohľadniť pri práci na vytváraní harmonickej farebnej schémy pre váš hlavný obytný priestor. Pracujte okolo stálych prvkov dizajnuFarby na niektorých povrchoch vo vašej obývačke je možné relatívne ľahko meniť a iné […]

čítaj viac...
Interiér Obývacia izba

3 kútiky, ktoré MUSÍ MAŤ KAŽDÝ MUŽ vo svojej domácnosti

Idete do nového alebo vylepšuje vaše bývanie? Je úplne jedno, či zariaďujeme staromládenecký byt, či spoločnú domácnosť. Každý muž potrebuje svoj intýmny priestor, aby sa cítil ako doma. To je bez debaty. Neviete však, čo do neho rozhodne musíte zakomponovať? Poradíme vám. Ako to už býva vo vzťahoch, mnohé vzťahové veci sa dajú vtesnať pod […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: