Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/9/e/9e064aac-ad9c-406f-8d1d-da920b9b2bef/maxibyvanie.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 3402

Zariaďovanie kúpeľne a sprchového kúta

Ak príde čas na prerobenie alebo zariadenie kúpeľne, určite v mnohých z vás zaznie úvaha, či by bolo vhodné zaplniť jej priestor klasickou vaňou alebo praktickým sprchovým kútom.  A obe tieto možnosti prinášajú svoju funkčnú stránku, hoci je ojedinelý prípad, v ktorom sa rozhodneme aj pre vaňu aj pre sprchu, hoci ak na to máme priestory – riešenie by to určite nebolo zlé.

Ale počítajme s obmedzenými možnosťami a situáciou, v ktorej sa musíme rozhodnúť len pre jedno z týchto riešení. Vaňu poznáme všetci a povedané úprimne, ako zaujímavejšia téma sa javí prípad, v ktorom dáme šancu radšej zariadeniu moderného sprchového kúta.

Ten prináša hlavne praktickú stránku pre tých, ktorí milujú „rýchlu očistu“. Proste sa ráno, po práci alebo večer postaviť pod sprchu a okamžite zo seba splaviť všetko zlé, v neposlednom rade si takto zakaždým dopriať potrebnú hygienu. Sprchový kút je o to praktickejší  a oceniteľnejší hlavne počas horúcich letných dní.

Populárne sú takzvané „walk-in“ sprchové kúty s otvoreným a bezbariérovým prístupom. Alebo sú v okolí sprchy tolerované estetické sklenené steny, ktoré v nich zachovajú dostatok miesta, prinesú sem eleganciu a pritom sprchu v priestore oddelia od všetkého ostatného.

Vo výbave zariadeného sprchové kúta  by potom nemali chýbať estetické sklenené steny, sprchová vanička a základnou, dôležitou súčasťou sú kvalitné sprchové batérie.

A keď je reč o potrebe kvalitných batérií, je vhodné poukázať na fakt, že tieto sú potrebné napríklad aj v našej kuchyni a konkrétne v spojitosti s našim kuchynským drezom.

Prečo?

Pretože drezové batérie sú tým, čo nám pri dreze poskytuje zdroj vody. Využívame ich veľmi praktickým spôsobom k najrôznejším kuchynským prácam. K umývaniu potravín – ovocia, zeleniny a mäsa, k načerpaniu vody na varenie a nakoniec aj k umývaniu riadu.

Kvalita batérií je preto rozhodne dôležitá aj pri téme kuchyňa a kuchynské drezy.

Kúpelňa

Ako nainštalovať sprchový kút v kúpeľni?

Sprchový kút je v kúpeľniach veľmi obľúbený. Je moderný, ekonomický, pohodlný a praktický. Aby ste mohli sprchu využívať, je dôležité ju správne nainštalovať. V tomto článku sa dozviete, ako nainštalovať sprchu v kúpeľni. Inštalácia štandardnej sprchy Ak si chcete nainštalovať klasickú sprchu, máte dve možnosti. Môžete sa rozhodnúť pre sprchový kút s vaničkou umiestnenou priamo na podlahe alebo pre […]

Read More
Kúpelňa

Feng Shui kúpeľňové tipy

Moderná feng shui kúpeľňa sa stala útulným útočiskom, luxusom a potešením. S vírivou vaňou, kachľovou prechádzkou so sprchou, svetlami, hudbou je ako doma. Nie je nič zlého s mať krásne kúpele ako kúpeľňa, Musíte však mať na pamäti, že toaleta odvádza šťastie z každého kúta. Je lepšie obmedziť toaletu v malej miestnosti v kúpeľni. Ale […]

Read More
Kúpelňa

Výber správnej vane

Výber správnej vane znamená, že budete musieť zvážiť niekoľko rôznych problémov. Niektoré z nich budete mať kontrolu nad tým, ako plánujete používať vaňu, zatiaľ čo iné sú viac alebo menej kontrolované vašou situáciou – napríklad obmedzenia existujúcej kúpeľne napríklad. Spektrum možností prebieha nielen z čisto estetického, ale aj od typu vane, ktorú chcete. Voľby zahŕňajú […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: