Využitie regálov v domácnosti

Máte doma veľa vecí a nechcete ich vyhodiť, pretože k nim máte citový vzťah alebo si myslíte, že sa vám ešte niekedy zídu? Prečo by ste ich mali ukladať do nejakej skrine, v ktorej by ste museli prehadzovať ďalších sto vecí, namiesto toho, aby ste sa dostali k tej, ktorú ste práve hľadali.

V jednoduchosti je vždy krása a využiteľnosť. Preto je takým riešením na prvý pohľad obyčajný regál.

Regál je vo svojej podstate využiteľnosti variabilný, preto je možné ho použiť v každej domácnosti.

Garáž

Aj muži potrebujú mať vo svojich veciach jasno a poriadok, preto sú regály riešením číslo jeden. Väčšinou sa to týka plechoviek s farbami, náradia, boxov s klincami, skrutkovačmi a pod. V týchto prípadoch je lepšie si vybrať regály s nosnosťou aspoň od 150 do 250 kg a najlepšie s konštrukciou z kovu.

 

Kuchyňa

Do špajze si nakúpime častokrát toľko jedla, že by sme nakŕmili celú bytovku. A pritom už od útleho veku poznáme, ako si naše babičky skladovali jedlo pomocou drevených poličiek a regálov. Jednoduché, a pritom veľmi praktické.

V dnešnej dobe si už môžete kúpiť presne také, aké sa vám hodia k dizajnu vašej kuchyne.

rs_obj2Dajte si na jednotlivé poličky nielen jedlo, ale taktiež aj elektrické spotrebiče, či pomôcky na varenie, alebo čokoľvek, čo vás napadne.

Pracovňa

Predstavte si miesto, kde musíte pracovať – máte mnoho papierov, zložiek a dosiek, no nemáte ich kam dať. Zároveň sa však potrebujete k danému dokumentu, či zložke čo najrýchlejšie dostať. Preto sú pre domáce kancelárie, či pracovne policové regály ako stvorené. Jednoducho vidíte a beriete čo potrebujete.

Izby

Môže to znieť na prvý pohľad zvláštne, no regály si nájdu svoje uplatnenie aj v spálni, či detskej izbe. Stačí zapojiť fantáziu a vďaka regálom môžete získať originálny, prehľadný a jednoducho dostupný šatník.

Záhrada

Ženy milujú pestovanie kvetov a rady sa o svoju záhradku aj starajú. Pre lepšiu prehľadnosť a poriadok sa regály v tomto hobby môžu použiť práve na menšie kvety zasadené v kvetináčoch. Všetko bude prehľadné a zostane tak miesto aj na ďalšie doplnky do záhrady.

Koľko ľudí, toľko nápadov. Fantázií sa medze nekladú a čím viac zapojíte svoju kreativitu, tým originálnejšie bývanie získate.

Rozmanitosť množstva vecí, ktoré uložíte do regálov záleží aj od výšky a šírky regálu. Tú si môžete zvoliť priamo pri nákupe v predajni, alebo regál môžete pohodlne navrhnúť podľa svojich predstáv na stránke www.regalsistem.sk

Pridaj komentár

Interiér

Moderný dizajn v domácnosti? Stavte na sklenené prvky!

Sklo je v kurze. Je elegantné, štýlové a pôsobí exkluzívne. Prináša do bytu prirodzené denné svetlo, čo je v dnešnej dobe veľmi žiadaná vlastnosť. Čím viac skla, tým viac svetla. Byt hravo presvetlíte použitím sklenených stien, dverí, schodiska, zrkadlami a ďalšími sklenenými prvkami. Využitie sklenených prvkov v bytovom dizajne stalo obrovským trendom. Celosklenené dvere, sklenené priečky, schodiská, sklenený nábytok, […]

čítaj viac...
Interiér

Prečo je drevo v modernom interiérovom dizajne také obľúbené

Drevo je ako víno; vekom sa to len zlepšuje a zdá sa, že nikdy nestráca svoju krásu. Aj s pribúdajúcim množstvom moderných materiálov uprednostňujeme do našich interiérov drevo . Prečo sú však interiéroví dizajnéri verní použitiu dreva vo svojich projektoch? Čo ich tak nadchne? Prečo používať drevo v interiéri? Drevo sa po stáročia používa na vytváranie domov a predmetov, ktoré sa […]

čítaj viac...
Interiér

Tvorivý svet záclon a tapiet

Ak hľadáte riešenie ako zútulniť váš interiér, tak ste na správnom mieste. Pomocou vhodných bytových doplnkov a ich správnej dispozície a prevedenia dosiahnete požadovaný výsledok. Stačí ak sa inšpirujete pár zásadami, ktoré vám spomenieme v tomto článku. Záclony: všeobecné informácie Vzhľadom na to, že obývaný priestor je zložený z rôznych typov izieb, je dôležité, aby […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: