Využitie regálov v domácnosti

Máte doma veľa vecí a nechcete ich vyhodiť, pretože k nim máte citový vzťah alebo si myslíte, že sa vám ešte niekedy zídu? Prečo by ste ich mali ukladať do nejakej skrine, v ktorej by ste museli prehadzovať ďalších sto vecí, namiesto toho, aby ste sa dostali k tej, ktorú ste práve hľadali.

V jednoduchosti je vždy krása a využiteľnosť. Preto je takým riešením na prvý pohľad obyčajný regál.

Regál je vo svojej podstate využiteľnosti variabilný, preto je možné ho použiť v každej domácnosti.

Garáž

Aj muži potrebujú mať vo svojich veciach jasno a poriadok, preto sú regály riešením číslo jeden. Väčšinou sa to týka plechoviek s farbami, náradia, boxov s klincami, skrutkovačmi a pod. V týchto prípadoch je lepšie si vybrať regály s nosnosťou aspoň od 150 do 250 kg a najlepšie s konštrukciou z kovu.

 

Kuchyňa

Do špajze si nakúpime častokrát toľko jedla, že by sme nakŕmili celú bytovku. A pritom už od útleho veku poznáme, ako si naše babičky skladovali jedlo pomocou drevených poličiek a regálov. Jednoduché, a pritom veľmi praktické.

V dnešnej dobe si už môžete kúpiť presne také, aké sa vám hodia k dizajnu vašej kuchyne.

rs_obj2Dajte si na jednotlivé poličky nielen jedlo, ale taktiež aj elektrické spotrebiče, či pomôcky na varenie, alebo čokoľvek, čo vás napadne.

Pracovňa

Predstavte si miesto, kde musíte pracovať – máte mnoho papierov, zložiek a dosiek, no nemáte ich kam dať. Zároveň sa však potrebujete k danému dokumentu, či zložke čo najrýchlejšie dostať. Preto sú pre domáce kancelárie, či pracovne policové regály ako stvorené. Jednoducho vidíte a beriete čo potrebujete.

Izby

Môže to znieť na prvý pohľad zvláštne, no regály si nájdu svoje uplatnenie aj v spálni, či detskej izbe. Stačí zapojiť fantáziu a vďaka regálom môžete získať originálny, prehľadný a jednoducho dostupný šatník.

Záhrada

Ženy milujú pestovanie kvetov a rady sa o svoju záhradku aj starajú. Pre lepšiu prehľadnosť a poriadok sa regály v tomto hobby môžu použiť práve na menšie kvety zasadené v kvetináčoch. Všetko bude prehľadné a zostane tak miesto aj na ďalšie doplnky do záhrady.

Koľko ľudí, toľko nápadov. Fantázií sa medze nekladú a čím viac zapojíte svoju kreativitu, tým originálnejšie bývanie získate.

Rozmanitosť množstva vecí, ktoré uložíte do regálov záleží aj od výšky a šírky regálu. Tú si môžete zvoliť priamo pri nákupe v predajni, alebo regál môžete pohodlne navrhnúť podľa svojich predstáv na stránke www.regalsistem.sk

Pridaj komentár

dekoračná omietka
Interiér

Dekoračná omietka je vynikajúcim riešením na zdobenie interiéru

Dekoračná omietka je typ materiálu na dekoráciu interiéru miestnosti na báze minerálnych alebo syntetických zlúčenín a pridanie farebných plnív. Toto je ideálne riešenie do interiéru! Obloženie stien dekoratívnou omietkou je veľmi obľúbeným spôsobom, ako dať interiéru jedinečný štýl. Používa sa v bytoch, súkromných domoch, zdravotníckych a komerčných zariadeniach, pretože okrem dobrého vzhľadu je omietka vynikajúcim […]

čítaj viac...
Interiér

Moderný dizajn v domácnosti? Stavte na sklenené prvky!

Sklo je v kurze. Je elegantné, štýlové a pôsobí exkluzívne. Prináša do bytu prirodzené denné svetlo, čo je v dnešnej dobe veľmi žiadaná vlastnosť. Čím viac skla, tým viac svetla. Byt hravo presvetlíte použitím sklenených stien, dverí, schodiska, zrkadlami a ďalšími sklenenými prvkami. Využitie sklenených prvkov v bytovom dizajne stalo obrovským trendom. Celosklenené dvere, sklenené priečky, schodiská, sklenený nábytok, […]

čítaj viac...
Interiér

Prečo je drevo v modernom interiérovom dizajne také obľúbené

Drevo je ako víno; vekom sa to len zlepšuje a zdá sa, že nikdy nestráca svoju krásu. Aj s pribúdajúcim množstvom moderných materiálov uprednostňujeme do našich interiérov drevo . Prečo sú však interiéroví dizajnéri verní použitiu dreva vo svojich projektoch? Čo ich tak nadchne? Prečo používať drevo v interiéri? Drevo sa po stáročia používa na vytváranie domov a predmetov, ktoré sa […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: