Viete ako si vybrať nové bývanie?

Veľa ľudí využíva možnosť získať výhodnú hypotéku na vyriešenie svojej bytovej otázky. Pri výber však buďte opatrí, a myslite na všetko, aby ste kúpu neskôr neoľutovali.

Ak hľadáte nové a moderné bývanie v bytovom dome, existuje na trhu viacero ponúk. Ak hľadáte byt v novostavbe blízko centra a pritom v kľudnom prostredí, podobných ponúk veľa nie je. Novostavba je drahšia v porovnaní zo starým bytom, ale ak si vyberiete správne, investícia sa vám zaiste vyplatí. Byty v Bratislave sú naviac oveľa viac žiadané.

Novostavby sú architektonicky navrhnuté moderným spôsobom. Celkové usporiadanie bytu je výhodnejšie a sleduje moderné trendy. Požiadavky na vnútorné usporiadanie bytu sa menia a nároky zvyšujú. Novostavby kopírujú tento trend, kúpou tak získavate byt často v nadčasovom architektonickom riešení. Vyberať by ste si mali aj podľa toho čomu dávate prednosť: množstvo rekreačných možností, infraštruktúra, blízkosť školy, hlučnosť… ale množstvo požadovaných atribútov na bývanie môžete vzájomne zlúčiť, ak si vyberiete nehnuteľnosť v lokalite, ktoré poskytuje množstvo pozitív.

finep_01

FINEP SK je developerom atraktívneho bytového projektu  „Jégeho alej“. Ak hľadáte ideálne miesto na bývanie v Bratislave, tento bytový projekt je určený pre všetkých, ktorí majú vysoké očakávania.

Bytový dom „Jégeho alej“ je unikátny v tom, že spája výhodnú lokalitu s nadväzujúcimi benefetmi v podobe kľudného miesta v širšom centre Bratislavy.  V okolí je vybudovaná ideálna občianska vybavenosť. Samozrejmosťou je možnosť bohatého kultúrneho a športového vyžitia.

finep_02

Využite práve teraz možnosť kúpiť si novostavbu v Bratislava za vynikajúcu cenu. Byty na predaj sú  rôznych veľkostí a pridajte sa k spokojným majiteľom. Či už ste sám, alebo plánujete založiť rodinu z rôznych variantov bytov 1+kk až 4+kk si zaiste vyberiete. FINEP SK vám navyše poskytuje všetky služby na jednom mieste – kompletný predajný servis vrátane možnosti vybaviť výhodný hypotekárny úver.

Pridaj komentár