Viete ako si vybrať nové bývanie?

Veľa ľudí využíva možnosť získať výhodnú hypotéku na vyriešenie svojej bytovej otázky. Pri výber však buďte opatrí, a myslite na všetko, aby ste kúpu neskôr neoľutovali.

Ak hľadáte nové a moderné bývanie v bytovom dome, existuje na trhu viacero ponúk. Ak hľadáte byt v novostavbe blízko centra a pritom v kľudnom prostredí, podobných ponúk veľa nie je. Novostavba je drahšia v porovnaní zo starým bytom, ale ak si vyberiete správne, investícia sa vám zaiste vyplatí. Byty v Bratislave sú naviac oveľa viac žiadané.

Novostavby sú architektonicky navrhnuté moderným spôsobom. Celkové usporiadanie bytu je výhodnejšie a sleduje moderné trendy. Požiadavky na vnútorné usporiadanie bytu sa menia a nároky zvyšujú. Novostavby kopírujú tento trend, kúpou tak získavate byt často v nadčasovom architektonickom riešení. Vyberať by ste si mali aj podľa toho čomu dávate prednosť: množstvo rekreačných možností, infraštruktúra, blízkosť školy, hlučnosť… ale množstvo požadovaných atribútov na bývanie môžete vzájomne zlúčiť, ak si vyberiete nehnuteľnosť v lokalite, ktoré poskytuje množstvo pozitív.

finep_01

FINEP SK je developerom atraktívneho bytového projektu  „Jégeho alej“. Ak hľadáte ideálne miesto na bývanie v Bratislave, tento bytový projekt je určený pre všetkých, ktorí majú vysoké očakávania.

Bytový dom „Jégeho alej“ je unikátny v tom, že spája výhodnú lokalitu s nadväzujúcimi benefetmi v podobe kľudného miesta v širšom centre Bratislavy.  V okolí je vybudovaná ideálna občianska vybavenosť. Samozrejmosťou je možnosť bohatého kultúrneho a športového vyžitia.

finep_02

Využite práve teraz možnosť kúpiť si novostavbu v Bratislava za vynikajúcu cenu. Byty na predaj sú  rôznych veľkostí a pridajte sa k spokojným majiteľom. Či už ste sám, alebo plánujete založiť rodinu z rôznych variantov bytov 1+kk až 4+kk si zaiste vyberiete. FINEP SK vám navyše poskytuje všetky služby na jednom mieste – kompletný predajný servis vrátane možnosti vybaviť výhodný hypotekárny úver.

Pridaj komentár

Reality

1.BCR: experti na predaj nehnuteľností

Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre odbornú pomoc pri predaji svojej nehnuteľnosti a spoločnosť 1.BCR je tu, aby poskytla presne túto expertízu. V tomto článku sa pozrieme na to, ako sa spoločnosť 1.BCR stala jedným z popredných hráčov na trhu v oblasti predaja nehnuteľností. Špecializovaný prístup pri predaji 1.BCR nie je len ďalšou realitnou kanceláriou; […]

čítaj viac...
Reality

Lokalita pre rodinu

Pre mladých ľudí, ktorí sa rozhodli osamostatniť sa nie je ťažké nájsť vhodné bývanie. Pri výbere bytu nemusia brať do zreteľu množstvo ďalších podmienok, ktoré do zreteľu musia brať mladé rodiny. Pokiaľ ste si práve založili rodinu, čakáte do nej prírastok alebo len chcete bývať v lepšej lokalite musíte brať do úvahy viac vecí. Jégeho alej […]

čítaj viac...
Reality

Neprehliadnuteľné kancelárske priestory v Bratislave, ktoré stoja za zmienku

Výber vhodných kancelárskych priestorov netreba brať na ľahkú váhu, keďže existuje veľa druhov, ktoré nemusia každému vyhovovať. Medzi rozhodujúce faktory pri výbere priestorov patrí určite lokalita, ktorá mala byť ľahko dostupná pre zamestnancov i klientov. V Bratislave je často veľkým problémom práve parkovanie, takže určite si vyberajte lokalitu, ktorá týmto problémom netrpí. Ďalším kritériom je […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: