Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/9/e/9e064aac-ad9c-406f-8d1d-da920b9b2bef/maxibyvanie.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 3402

Pekné domáce vínoteky

Biele, ružové, červené, modré, trpké, sladké, šumivé, … Je veľa druhov vín, a rovnako tak je aj mnoho milovníkov a znalcov tohto moku. Víno už v obľúbenosti začína šliapať na päty aj pive. Každým dňom tak pribúda tých, ktorí riešia problém, ako a kde víno najlepšie uskladniť.

Vinotéky sú nielen funkčným, ale aj estetickým doplnkom.

Sú takí, ktorí ho uskladnia v pivnici, hneď vedľa piva, pekne na “siedmom schode”, iní ho potom umiestni do chladničky. Ďalším miestom, kde víno tiež často končí, je napríklad aj obyčajná kuchynská skriňa, ktorá víno skôr než dobre uskladnia, pekne uschová. Avšak práve správne uskladnenie je pre víno veľmi dôležité.

Kam s vínom?
Ponúka sa vcelku pohodlné a praktické riešenie, ktorým je chladnička na skladovanie vína čiže vinotéka. Táto chladnička s premysleným vnútorným usporiadaním a výškovo nastaviteľnými policami, zaručuje tie najlepšie možné podmienky pre správne uskladnenie (pokiaľ teda opomenieme vínne pivnice) pre lahodný vínny mok.

Každý určite nájde vo svojej kuchyni či obývačke miesto naviac, kam by sa dala vinotéka zabudovať. Čo sa týka dizajnu, nemusíte sa báť, že by vinotéka vo vašej kuchyni či obývačke nevzhľadne vyčnievala. Naopak, jej dizajn je veľmi elegantný a ľahko zapadne do akéhokoľvek priestoru. Ak potom ešte doplníte priestor okolo vinotéky aj o nejaké zaujímavé, decentné osvetlenie, určite budete plne spokojní.

Prečo si zaobstarať domáci vinotéku?
Dôvod je prostý, nechceme predsa podávať priateľom, hosťom alebo aj sami sebe víno moc teplé, či naopak moc studené. Vinotéka dokáže poskytnúť presne také skladovacie podmienky, ktoré zaručia práve tú správnu teplotu, a tým i skvelý pôžitok z pitia vína.

Nie nadarmo sa hovorí: čím staršie, tým lepšie, čo u niektorých vín platí dvojnásobne. Doba, kedy víno podávať je určite důležiáý, avšak u vína hrá prím najmä správne uskladnenie. A tak ponechajte “siedmy schod” pivu, zabudnite na špajza, chladničku či kuchynskej skrine a kúpte svojmu “potešenie” ten najlepší možný priestor pre dobré zrenie – domáce vinotéku.

Bytové doplnky

Ako si vybrať obliečky do svojej izby?

Pri výbere obliečkok je potrebné vziať do úvahy rôzne faktory. Nezáleží to výlučne na pohodlí pri spánku, či nás hreje alebo je chladnejšie, aj keď je to kľúčový faktor, nájdu sa aj takí, ktorí si ich vyberajú podľa toho, koľko starostlivosti vyžadujú, či potrebujú žehliť alebo sa dajú ľahko čistiť. Informácie, ktoré potrebujete na výber sady […]

Read More
Bytové doplnky

Ako si vybrať moderný koberec

Koberce sú dôležitým dekoratívnym prvkom. Vybrať ten správny koberec nemusí byť úplne jednoduché a preto vám prinášame niekoľko praktických rád, ako si vybrať moderný koberec. Aj moderný koberec môže prinášať eleganciu ale mať aj neformálny vzhľad. Ako si vybrať moderný koberec s pomedzi toľkých štýlov, farieb a materiálov? Pri výbere koberca zvážte váš životný štýl. Aby koberec vydržal, […]

Read More
Bytové doplnky

Zľavové KUPÓNY TEMPO KONDELA ušetria nemalé peniaze

Kto by nechcel ušetriť pri nákupe čo najviac. Poradíme, ako ušetriť vďaka zľavovým kódom z KuponyZdarma.sk, aktuálnym akciovým ponukám a ďalším ešte viac. Vieme, kde ich hľadať. Ak máte profily na sociálnych sieťach, tak kupóny tam promujú buď influenceri alebo samotné značky, aby zvýšili počet sledovateľov a svoju popularitu. Sú však aj ľahšie spôsoby, kde […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: