Navrhnite si regál podľa vašich potrieb

Určite aj vy plánujete veľké upratovanie na chate, chalupe, v garáži či sklade vašej firmy. Za tie roky sa tam nahromadilo množstvo rôznych praktických a nepraktických vecí.

Tie cenné, pre vás hodnotné veci chcete pravdepodobne bezpečne uchovať, a tie ostatné vyhodiť do zberného dvora.

Ale aby ste mohli mať vo veciach poriadok, prehľad a zároveň aby boli bezpečne skladované, tak na to potrebujete systém. Tým úplne najpraktickejším, a v konečnom dôsledku aj ekonomicky najvýhodnejším riešením skladovania vašich vecí je regálový systém.

Navrhujte regál on-line

Variabilné riešenie regálov je využiteľné v akýchkoľvek podmienkach. Regál podľa vašich potrieb si môžete jednoducho navrhnúť prostredníctvom návrhára regálov. Šikovný a jednoduchý pomocník je ideálny na plánovanie a prispôsobenie výšky, hĺbky a váhy vašich vecí na skladovanie. Správne navrhnutý regál šetrí priestor, má dlhú životnosť a je konštrukcia odolá aj hrubšiemu používaniu. Pri výbere regála tiež berte do úvahy váhu vecí, ktoré plánujete skladovať. Správne optimalizovaný regál sa vám odvďačí v skutočne dlhej životnosti.  On-line návrhár je praktický sprievodca vašim výberom nového regála! Spoznajte aj vy výhody takéhoto praktického nákupu regála podľa vašich potrieb.

Policový regál nájde praktické uplatnenie všade tam, kde sa hľadí na poriadok a prehľadné usporiadanie. Regál je vhodný na chaty, chalupy, domy, pivnice a rovnako tak ho môžu firmy využiť na skladovanie vlastného tovaru.