Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/9/e/9e064aac-ad9c-406f-8d1d-da920b9b2bef/maxibyvanie.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 3402

Mobilné regály a ich využitie v skladoch

Variabilne sa prispôsobiť novým požiadavkám dodávateľov a odberateľov je v podnikateľskom prostredí veľmi dôležité. O úspechu v podnikaní často rozhodujú maličkosti.

Moderné požiadavky na dodávky tovarov a materiálu presne na čas, si vyžadujú dokonalé logistické zabezpečenie. Dôležitou súčasťou celej logistiky sú efektívne skladové zásoby.

Sklad je jadrom podnikania vo veľkom množstve priemyselných odvetví. Je nesmierne dôležité nezanedbať kvalitné vybavenie skladu.

Okrem toho, že máte presný prehľad o skladových zásobách, máte istotu v spoľahlivosti regálov, ktoré by mali byť správne dimenzované z ohľadom na skladovaný materiál.

Aj pokiaľ máte všetko presne do detailu naplánované, určite potrebujete z rôznych príčin rozšíriť kapacitu skladu. Ak ste získali novú zákazku, máte sezónny tovar a preto potrebuje „nafúknuť“ kapacitu vášho skladu nepotrebujete nové dodatočné skladové priestory.

Problém, ako vyriešiť potrebu väčšej potreby skladovacích regálov vyrieši mobilný regál. Mobilný regál praktickým spôsobom využije vaše skladové kapacity a využije ich na 100%. V bloku mobilný regálov stačí iba jedna obslužná ulička, ktorá sa dá posúvaním regálov vytvoriť v ľubovoľnom mieste bloku.

Ak vaša firma potrebuje efektívne využitie skladovacích priestorov, je využitie mobilného regálu od firmy regalsistem.sk výborným riešením.

Objavte aj vy nové možnosti, ktoré vám ponúka už váš existujúci sklad. Buďte pripravený na úspech v podnikaní a nenechajte sa pripraviť o nové obchodné ponuky.

Interiér

Prečo je drevo v modernom interiérovom dizajne také obľúbené

Drevo je ako víno; vekom sa to len zlepšuje a zdá sa, že nikdy nestráca svoju krásu. Aj s pribúdajúcim množstvom moderných materiálov uprednostňujeme do našich interiérov drevo . Prečo sú však interiéroví dizajnéri verní použitiu dreva vo svojich projektoch? Čo ich tak nadchne? Prečo používať drevo v interiéri? Drevo sa po stáročia používa na vytváranie domov a predmetov, ktoré sa […]

Read More
Interiér

Tvorivý svet záclon a tapiet

Ak hľadáte riešenie ako zútulniť váš interiér, tak ste na správnom mieste. Pomocou vhodných bytových doplnkov a ich správnej dispozície a prevedenia dosiahnete požadovaný výsledok. Stačí ak sa inšpirujete pár zásadami, ktoré vám spomenieme v tomto článku. Záclony: všeobecné informácie Vzhľadom na to, že obývaný priestor je zložený z rôznych typov izieb, je dôležité, aby […]

Read More
Interiér

Praktické tipy ako zatepliť dom

Zima prišla a je tu, aby zostala! Teploty prudko klesajú a s tým prichádzajú aj skutočné potešenia, ako napríklad zababušenie sa na pohovke s pariacim sa hrnčekom čaju alebo, ak budete mať to šťastie, že si ho zaobstaráte, trochu zimnej zábavy na snehu. Chlad má však aj svoju odvrátenú stránku a nikto ho vo svojom vlastnom […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: