Kombinované sauny pre pohodlie celej rodiny

Objavte najnovší trend v oblasti sáun, ktorý spája tradičnú fínsku saunu s modernou technológiou pre nezabudnuteľný zážitok pre vaše telo a dušu. Výsledkom sú kombinované sauny. Fínska sauna vám pomôže vyplaviť toxíny z tela, zatiaľ čo infračervený ohrievač zahreje vaše telo a pomôže vám zotaviť sa. Samozrejmosťou je zaujímavé dizajnové riešenie.

Kombinované sauny a nezameniteľný luxus

Ako vyzerá súčasná spoločnosť? Určite to neznamená pokoj a relaxáciu. Dnešná spoločnosť sa väčšinou zameriava na dosahovanie výsledkov, či už v práci, škole alebo osobnom živote. Pritom zabúdame na pravidelný odpočinok, čo rýchlo vedie k stresu a neskôr k rôznym zdravotným problémom. V modernej dobe nie sú zriedkavé pocity vyhorenia, únavové syndrómy a iné psychické problémy, ktoré často sprevádza nespavosť a nechutenstvo. Jedným z možných riešení týchto problémov sú kombinované sauny (ak vám kombinované sauny nevyhovujú, môžeme vám odporučiť aj fínske sauny)

Kvalitná relaxácia a zdravý životný štýl sú teraz na dosah. Kombinované sauny prinášajú nielen duševnú pohodu, ale zlepšujú aj fyzickú kondíciu. Pravidelné saunovanie odstraňuje z tela toxíny a podporuje cirkuláciu živín v tele, čo prináša celkové výhody. Začať s touto relaxáciou si nevyžaduje také veľké odhodlanie ako začať s novým športom.

Aké sú výhody kombinovaných sáun?

Ako bolo uvedené v úvode, kombinované sauny sú kombináciou rôznych typov sáun v jednom zariadení. Tento komplexný prístup využívajú začiatočníci aj wellness centrá, ktoré chcú rozšíriť svoju ponuku. Kombinovaná sauna zahŕňa klasickú fínsku saunu, infračervenú saunu a bio saunu.

Fínska sauna je známa svojimi tradičnými účinkami. Na druhej strane bio sauna ponúka nižšie teploty, vďaka čomu je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií vrátane starších ľudí, ľudí s kardiovaskulárnymi problémami a detí. Infrasauna umožňuje jemným spôsobom prehrievať celé telo a podporovať jeho prirodzenú regeneráciu.

Ako bonus prináša technológia LOXONE pohodlné ovládanie z akéhokoľvek miesta. Predstavte si, že sa vraciate z dlhého výletu a chcete sa okamžite dostať do sauny. Vďaka systému LOXONE si môžete vopred zvoliť požadovaný program a po príchode domov bude všetko pripravené na vašu okamžitú relaxáciu. Zaujíma vás viac? Pozrite si naše referencie.

Kombinované sauny ponúkajú moderný dizajn

Saunujeme prináša na český trh široký výber atraktívnych materiálov, ktoré dokážu premeniť čas strávený v saune – už sám o sebe príjemný zážitok – na dizajnový výlet. Máte konkrétnu predstavu o materiáli? Najlepšou voľbou je sauna na mieru.

dekoračná omietka
Interiér

Dekoračná omietka je vynikajúcim riešením na zdobenie interiéru

Dekoračná omietka je typ materiálu na dekoráciu interiéru miestnosti na báze minerálnych alebo syntetických zlúčenín a pridanie farebných plnív. Toto je ideálne riešenie do interiéru! Obloženie stien dekoratívnou omietkou je veľmi obľúbeným spôsobom, ako dať interiéru jedinečný štýl. Používa sa v bytoch, súkromných domoch, zdravotníckych a komerčných zariadeniach, pretože okrem dobrého vzhľadu je omietka vynikajúcim […]

čítaj viac...
Interiér

Moderný dizajn v domácnosti? Stavte na sklenené prvky!

Sklo je v kurze. Je elegantné, štýlové a pôsobí exkluzívne. Prináša do bytu prirodzené denné svetlo, čo je v dnešnej dobe veľmi žiadaná vlastnosť. Čím viac skla, tým viac svetla. Byt hravo presvetlíte použitím sklenených stien, dverí, schodiska, zrkadlami a ďalšími sklenenými prvkami. Využitie sklenených prvkov v bytovom dizajne stalo obrovským trendom. Celosklenené dvere, sklenené priečky, schodiská, sklenený nábytok, […]

čítaj viac...
Interiér

Prečo je drevo v modernom interiérovom dizajne také obľúbené

Drevo je ako víno; vekom sa to len zlepšuje a zdá sa, že nikdy nestráca svoju krásu. Aj s pribúdajúcim množstvom moderných materiálov uprednostňujeme do našich interiérov drevo . Prečo sú však interiéroví dizajnéri verní použitiu dreva vo svojich projektoch? Čo ich tak nadchne? Prečo používať drevo v interiéri? Drevo sa po stáročia používa na vytváranie domov a predmetov, ktoré sa […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: