Ktorý rám postele je najlepší?

Kvalitný rám postele bude držať váš matrac, pomôže vám pokojne spať. Možnosti výberu sú nekonečné – od drevených a kovových rámov postelí až po čalúnené posteľové rámy so zabudovaným odkladacím priestorom. Aby ste mohli pomôcť rozhodnúť, ktorý rám je pre vás najvýhodnejší, začnite týmito otázkami …

• Koľko miesta mám na posteľ, vrátane rámu a čela?
• Ako sa dostanem k posteli?
• Akú veľkosť matraca potrebujem?

Odpovede na tieto otázky vám pomôžu zúžiť vaše vyhľadávanie a získať informácie, ktoré potrebujete.

Drevené rámy

Rámy na drevené postele majú prirodzený, rustikálny vzhľad, ktorý okamžite ohrieva miestnosť. Aj keď výrobca používa rovnaké metódy na výrobu svojich postelí, každý rám bude jedinečný z dôvodu rozdielov v dreve.

Pokiaľ ide o trvanlivosť, rámy masívnych drevených postelí sú robustné a je nepravdepodobné, že sa zlomia pod tlakom. Dubové rámy sú obľúbené, pretože sú odolné proti hubovým plesniam a vlhkosti, zatiaľ čo orechové rámy sú hutné, nebudú sa zmenšovať ani deformovať.

Ak chcete drevený rám, ktorý bude vyhovovať vašej spálni teraz a v budúcnosti, je borovica dobrou voľbou vďaka neutrálnemu tónu. Borovicový drevený rám je tiež nákladovo efektívnejší ako iné dreviny.

Kovové rošty

Rámy kovových postelí sú králi všestrannosti. Či už chcete moderný alebo klasický, jednoduchý alebo elegantný; kovové rámy postelí môžu fungovať vo väčšine spálňových dizajnov, pretože existuje veľa rôznych štýlov, z ktorých si môžete vybrať.

Rámy z textílií

Rámy textílií sa dodávajú v rôznych štýloch, farbách a materiáloch, ktoré dodávajú vašej spálni pocit tepla. Pridajte dotyk luxusu s rámom z kože.
Pokiaľ ide o pohodlie, rámy s čalúneným sú skvelé pri vytváraní útulného a mäkkého prostredia spálne. Pod materiálom majú zvyčajne drevený rám, takže sú aj odolné.

Spálňa

Letné deky s antibakteriálnou výplňou: hlavné výhody

S nástupom horúčav sa gazdinkám uľaví, keď až do jesene schovajú ťažké deky do úložného systému. Avšak aj v lete sú chladné noci, keď sa chcete zabaliť do niečoho teplého a mäkkého. Najlepšou voľbou je v takýchto prípadoch letná deka, pod ktorou sa dobre spí ľahká prikrývka. V lete je zvykom používať ľahké prikrývky, ktorých […]

čítaj viac...
Spálňa

Farby, ktoré vám pomôžu lepšie spať

Aký by to bol život bez farieb? Od červenej po oranžovú a od zelenej po modrú, všetky tie odtiene, ktoré dokáže ľudské oko vnímať a rozlíšiť, robia náš život krajším, „zafarbujú“ nás jedinečným štýlom, ktorý si musíme každý deň vážiť. Okrem symboliky majú farby mimoriadne dôležitý vplyv na ľudskú psychiku. Vysielajú nám rôzne stavy, emócie, pocity, spomienky, preto […]

čítaj viac...
Spálňa

Posteľné obliečky z egyptskej bavlny

Prekonajte atmosféru svojej spálne štýlovými obliečkami z egyptskej bavlny s počtom vlákien 1000. Priedušný satén dodáva obliečkam jemný lesk, ktorý sa hodí k jeho luxusnej jemnosti, pričom do každého priestoru vnáša prvky tepla, elegancie a pohodlia. Aby sme vyhoveli všetkým dekoratívnym a relaxačným potrebám našich zákazníkov, naše posteľné obliečky boli odborne navrhnuté tak , aby poskytovali dokonalý pocit na […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: