Ktorý rám postele je najlepší?

Kvalitný rám postele bude držať váš matrac, pomôže vám pokojne spať. Možnosti výberu sú nekonečné – od drevených a kovových rámov postelí až po čalúnené posteľové rámy so zabudovaným odkladacím priestorom. Aby ste mohli pomôcť rozhodnúť, ktorý rám je pre vás najvýhodnejší, začnite týmito otázkami …

• Koľko miesta mám na posteľ, vrátane rámu a čela?
• Ako sa dostanem k posteli?
• Akú veľkosť matraca potrebujem?

Odpovede na tieto otázky vám pomôžu zúžiť vaše vyhľadávanie a získať informácie, ktoré potrebujete.

Drevené rámy

Rámy na drevené postele majú prirodzený, rustikálny vzhľad, ktorý okamžite ohrieva miestnosť. Aj keď výrobca používa rovnaké metódy na výrobu svojich postelí, každý rám bude jedinečný z dôvodu rozdielov v dreve.

Pokiaľ ide o trvanlivosť, rámy masívnych drevených postelí sú robustné a je nepravdepodobné, že sa zlomia pod tlakom. Dubové rámy sú obľúbené, pretože sú odolné proti hubovým plesniam a vlhkosti, zatiaľ čo orechové rámy sú hutné, nebudú sa zmenšovať ani deformovať.

Ak chcete drevený rám, ktorý bude vyhovovať vašej spálni teraz a v budúcnosti, je borovica dobrou voľbou vďaka neutrálnemu tónu. Borovicový drevený rám je tiež nákladovo efektívnejší ako iné dreviny.

Kovové rošty

Rámy kovových postelí sú králi všestrannosti. Či už chcete moderný alebo klasický, jednoduchý alebo elegantný; kovové rámy postelí môžu fungovať vo väčšine spálňových dizajnov, pretože existuje veľa rôznych štýlov, z ktorých si môžete vybrať.

Rámy z textílií

Rámy textílií sa dodávajú v rôznych štýloch, farbách a materiáloch, ktoré dodávajú vašej spálni pocit tepla. Pridajte dotyk luxusu s rámom z kože.
Pokiaľ ide o pohodlie, rámy s čalúneným sú skvelé pri vytváraní útulného a mäkkého prostredia spálne. Pod materiálom majú zvyčajne drevený rám, takže sú aj odolné.

Spálňa

Ako premeniť spálňu na miesto plné pohody a štýlu

Pri premýšľaní o tom, ako vylepšiť domov, je spálňa často miestom, kde chceme začať. Je to naše útočisko, miesto pre odpočinok a relax po dlhom dni. Ako teda zabezpečiť, aby táto miestnosť bola nielen funkčná, ale aj esteticky príťažlivá? V tomto článku vám ukážeme, ako môžete spálňu promeniť s pomocou štýlových a kvalitných bytových doplnkov […]

čítaj viac...
Spálňa

Nákup nového matraca vám môže zmeniť život

Kvalitný spánok je jedným z najdôležitejších aspektov spokojného života. Zaistí vám dostatok energie, psychickú pohodu a tiež lepšie zdravie. Napriek tomu sa mnoho ľudí prebúdza každý deň nevyspalí alebo s bolesťou. Kvalitný matrac sa môže zdať ako určitá investícia, ale jedná sa o investíciu do vášho zdravia, ktorá môže úplne zmeniť kvalitu vášho života. Na […]

čítaj viac...
Spálňa

Letné deky s antibakteriálnou výplňou: hlavné výhody

S nástupom horúčav sa gazdinkám uľaví, keď až do jesene schovajú ťažké deky do úložného systému. Avšak aj v lete sú chladné noci, keď sa chcete zabaliť do niečoho teplého a mäkkého. Najlepšou voľbou je v takýchto prípadoch letná deka, pod ktorou sa dobre spí ľahká prikrývka. V lete je zvykom používať ľahké prikrývky, ktorých […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: