Dekorácie v byte podľa feng shui

Akým spôsobom umiestňujete posteľ na veľa šťastia?
Feng shui, starodávne východné umenie umiestňovania, opisuje spôsoby, ako zorganizovať priestor bez spasov, aby optimalizoval tok dobrej energie alebo čchi. Zen je škola mahajánskeho budhizmu, ktorá núti k dosiahnutiu osvietenia prostredníctvom priamej skúsenosti. Zenová prax zahŕňa oddelenie všetkého, čo je cudzie, aby zlepšilo meditatívny kľud a zameranie bez rozptýlenia. Spolu, feng shui a dizajn Zen vám dajú obývacia izba plná prázdnoty, kde môže žiť pokojná energia.

Tok a funkcia
Sedenie, svetlo a estetický vzhľad prinášajú tento dizajn obývacieho izby. Všetko má zmysel vo vzťahu k všetkému inému, a každý objekt je tam, aby plnil funkciu miestnosti. Ak štekáte alebo ste si stierali medzi pohovkou a priľahlými stolmi a stoličkami, zariadenie je zle umiestnené, príliš veľké alebo príliš veľa. Vyberte si len dostatok nábytku pre priestor a spôsob, akým ho používate – a nič viac. Držiak na stenu a drôty na jednej stene, malý moderný profil, ktorý je zabalený okolo konferenčného stolíka obklopeného dvomi pohodlnými kreslami, a mediálna skrinka na skrytie plochého displeja, hudobného prehrávača, reproduktorov a DVD, môže byť všetko, čo potrebujete. Pridajte prekrývajúcu prívesnú lampu na osvetlenie. Umožnite dopravu cez vstupy a výstupy z chodby alebo priľahlých miestností a udržujte rohy voľné, aby sa tam nestala stagnujúca energia.

Yin a yang
Zostatok je kľúčom k životu a dekorácii – takže je mäkký, tvrdý, vysoký, krátky a tmavý so svetlom. Veľkorysá a pohodlná moderná pohovka sedí na kobercoch, ktoré sú položené na ruky, cez leštené drevené, bambusové alebo vápencové podlahy. Odizolovaný kmeň stromu slúži ako konferenčný stolík a niekoľko nízkych kožených výčapov poskytuje ďalšie sedenie. Kontrast hlbokej čokoládovej akcenty s nebieleným čalúnením. Zosúlaďte uhlovú geometriu nenatretého skrinky Elm v štýle Ming s pozdĺžnym bieleho papiera Noguchi. Prírodné rosničky a tlmené šedivé šupky, šišky, huby, tmely a tmavé lavendery sú oživené živými žltými alebo mandarínkovými vankúšmi. Obohate hlavnú oblasť s kyslým zeleným bočným stolom alebo s radom vázy z presýpacích tabuliek presýpacích hodín na pancierovej doske, ktoré sú zdokonalené čiernymi stolovými lampami a okrúhlym krbom.

Život a bytosť
Obývacia izba je vhodne pomenovaná, keď plne využívate priestor pre dôležité každodenné aktivity. Nastavte si s dostatočnou prázdnotou, aby ste mohli umiestniť jogovú rohož na rannú rannú rannú pozíciu na slnku alebo pokojný kútik na meditačný oltár. Dokonca aj malý priestor má dvojitú a trojitú povinnosť, keď je nábytok starostlivo vyskúšaný. Nízka moderná pohovka alebo ležadlo pokryté sivým bielizňom alebo zrnkáčkou funguje ako meditačné kreslo, keď stojí pred stôl s buddhovou sochou a rastlinou orchideí v kvetináči. Plochý antik-hrudník sa stáva extra sedením s niekoľkými umelými ručne tkacími vankúšmi – a drží vašu jogovú podložku, bloky a podložky na popoludňajšie sedenie asane. Usporiadajte svoj nábytok, aby ste ho ľahko posunuli stranou alebo nechali voľný priestor na kreatívny pohyb a tok energie.

Voda a príroda
Voda je silný energetický magnet s upokojujúcim zvukom. Umiestnite dekoratívny vodopád vo vzťahoch feng shui alebo priateľský kútik vašej obývačky, aby ste zosilnili pohodu priestoru. Použite bagua, energetickú mapu, aby ste umiestnili rozloženie domu a každej miestnosti, aby ste určili, kde umiestniť vodný prvok – alebo iný feng shui prvok, napríklad krištáľ alebo rastlinu. Zelené rastliny prinášajú prírodné prostredie do vášho priestoru, čistia vzduch a symbolizujú život a rast. Listnatý vnútorný strom, malý stojan z bambusu v hrnci – dokonca aj jeden zelený banánový list vo sklenenom valci – čerpajú zdravú energiu znižujúcu stres v interiéri. Prosperujúce vnútorné rastliny udržujú energiu nažive; tým, že sa im venuje, vám pripomína vašu úlohu správcu prírody.

Dekorácie

Objavte tajomstvo machových stien a dekorácii

Prírodný mach je nezávadný materiál sa vyznačuje svojou odolnosťou, nenáročnosťou na údržbu, atraktívnym vzhľadom a širokými možnosťami použitia. Obľubu si získali machové steny. Ľudia a dizajnéri ich milujú, pridajte sa k tomuto trendu. Vertikálne machové steny sú dnes jedným z najpoužívanejších dekoratívnych prvkov. Ekologický a harmonizujúci prírodný mach je určený ľudom, čo majú vzťah k ekologickému štýlu. Stabilizované – […]

čítaj viac...
Dekorácie

Mandaly na stenu sú nádhernou dekoráciou interiéru

Jedným z trendov moderného interiérového dizajnu je použitie prvkov etno-dekoru, ktoré nesú zmysluplnú alebo emocionálnu záťaž. Obzvlášť zaujímavý je dekor, ktorý vytvára osobitnú náladu a nastavuje ju na úspech. Mandaly na stenu, ktoré má špeciálnu energiu, je živým predstaviteľom tohto typu dekorácie interiéru. Existuje veľa možností pre vzor, ​​ktorý sa podobá štylizovanému kvetu, čo vám […]

čítaj viac...
Dekorácie

Akcie internetových obchodov, oplatí sa investovať do firmy Amazon alebo ebay?

Internetové obchody, veľké nákupné centrá a predajcovia sú obľúbené najmä v Európe a Severnej Amerike. Možnosť rýchleho nákupu akéhokoľvek produktu, veľké množstvo platobných metód, pravidelné zľavy a výpredaje – to sú výhody Ebay, Amazonu a ďalších online obchodov, ktoré doručujú tovar do celého sveta. Trh s online nakupovaním rastie ročne o 10-12%, čo znamená možnosť […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: