Trampolína pre malých i veľkých: Kvôli týmto benefitom by ste si ju mali zadovážiť aj vy!

Mať vlastnú záhradu je skvelé. Čerstvý vzduch, čas strávený s blízkymi pod holým nebom a odpočinok, po ktorom túžia v dnešných uponáhľaných časoch asi všetci. Ako tráviť čas v záhrade aktívne? Doprajte si trampolínu!

Dáte nám za pravdu, že trampolína je obľúbenou atrakciou – v dnešnej dobe je doslova must-have prvkom každej záhrady. Niet divu, má mnoho benefitov pre malých i veľkých. Poďte si s nami posvietiť na jej výhody!

Deti sa vyšantia a príjemne unavia

Detská trampolína je symbolom nekončiacej zábavy, ponúka však aj iné dôvody, prečo si ju zaobstarať. Mnoho rodičov túži deti zbaviť prebytočnej energie. Ako inak ako skákaním, ktoré majú radi všetky deti bez rozdielu! Skákanie je činnosť, ktorá má pozitívny vplyv na fyzickú aktivitu, okysličenie  a posilnenie svalstva. Ak máte doma ratolesti, ktoré trávia veľa času na technológiách typu mobil, tablet či počítač, zadovážte im detskú trampolínu – uvidíte, ako ich to bude ťahať von!

Zábava pre deti, oddych pre rodičov

Inak povedané, kým tí najmenší budú okupovať trampolínu, vy získate čas pre seba. Pútavý román alebo ničnerobenie na ležadle? Je len na vás, ako „vypnete“! Pozor, mnohí „veľkáči“ však často skončia na trampolíne s deťmi. Bude to aj váš prípad?

Trampolína pre zdravie

Okrem toho, že je ohniskom zábavy, pohyb na nej pozitívne vplýva aj na celkové zdravie. Skákanie na trampolíne znižuje cholesterol, zlepšuje krvný tlak, posilňuje srdce a podporuje činnosť lymfy, ktorá organizmus zbavuje škodlivín.

Stavte na bezpečnosť a kvalitu

Tak ako pri výbere záhradného nábytku, aj pri detskej trampolíne sa zamerajte na prvotriedne prevedenie. Na trhu nájdete mnohé kúsky, vy však dbajte na to, aby ste svojim blízkym dožičili to najlepšie. Dôvod? Budete mať istotu, že vám váš nový záhradný spoločník vydrží viac ako len jednu či dve sezóny. Na čo si dať pozor? Dôležitá je kostra trampolíny, materiál ochranného krytu i povrch skákacej plachty.

trávniky žilina
Exteriér

Druhy trávnika – aký si vybrať?

Vzhľad trávnika do značnej miery závisí od jeho typu a predtým, ako si stanovíte cieľ stať sa majiteľom krásneho a praktického zeleného trávnika, musíte jasne pochopiť rozdiel medzi rôznymi druhmi trávnika, pretože sa používajú v rôznych oblastiach, prípadoch a v zásade neexistuje univerzálna možnosť . V čom sú trávnikové trávy iné? Trávnik môže byť buď […]

čítaj viac...
Exteriér

Prečo používať podložky na cvičenie?

Myslíte to s cvičením doma naozaj vážne a ste odhodlaní dať do toho všetko? Gratulujeme k skvelému rozhodnutiu. Ak sa už začínate obzerať po tom, čo všetko si na svoju novú záľubu zaobstaráte, určite si nezabudnite na nákupný zoznam vedľa športového oblečenia, obuvi, posilňovacieho stroja alebo iných pomôcok podľa toho, čomu sa idete venovať, dopísať […]

čítaj viac...
Exteriér

Štýlové doplnky na balkón

Ak máte šťastie na balkón v byte, gratulujeme! Máte najvyhľadávanejší priestor, aký môže dom ponúknuť. Väčšina obyvateľov mesta sníva o súkromnom vonkajšom priestore, aj keď je to len požiarne schodisko. Žiaľ, tento priestor často zostáva nevyužitý alebo slúži na uskladnenie všetkého haraburdia. Bytové balkóny majú veľa dizajnového potenciálu. Či už pracujete so 100 štvorcovými metrami alebo 20 štvorcovými metrami, možnosti […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: