Zľavové kupóny a akcie šetrite sa zľavovými kódy

Šetríme sa zľavovými kupónmi

So zľavovými kupónmi sa na Slovensku v poslednej dobe roztrhlo vrece, nájdete ich na mnohých portáloch, ako je napríklad kuponer.sk alebo ďalších. Nie každý im ale dôveruje. Ako to teda so zľavovými kupónmi a kódmi je a dá sa na nich naozaj ušetriť?

V prvom rade je dôležité nakupovať s čistou hlavou. Nekupujte vec, pretože ste na ňu našli zľavový kupón, ale pretože ju potrebujete. Je však dôležité uvedomiť si, že nemusíte vždy kupovať veci, bez ktorých sa bezprostredne nezaobídete. Môžete tiež uvažovať dopredu. Ak napríklad nájdete zľavový kupón na topánky vo footshope, tak určite neoľutujete nákup topánok do zásoby. Sami vieme, že dnešné topánky vydržia maximálne dve sezóny. V prípade, že máte plný botník, tak si určite pri troche fantázie dosadíte iný spotrebný tovar.

Ďalším dôležitým faktorom pri používaní zľavových kupónov je ich správny výber. Väčšina kupónov sa totiž nedá kombinovať. Je potom dôležité prepočítať si, čo sa viac oplatí. Keď si napríklad budete kupovať počítač za 1000€, oplatí sa vám kód na zľavu 20 % viac ako doprava zadarmo. Ak si ale kupujete lacný tovar, ako je napríklad šampón za 2€, tak je lepšie uplatniť kód na dopravu zadarmo.

Pridaj komentár