Originálne umelecké dielo dodá dušu interiéru

Pamätám si ten pocit, keď som vošiel do bytu mojich známych a necítil som sa tam dobre. Dlho som uvažoval nad tým, čo mohlo byť príčinou. Neskôr som bol na návšteve u iných známych a mal som z toho úplne iný pocit. Bolo mi tam tak dobre, že sa mi odtiaľ ani domov nechcelo ísť.

Analyzoval som to, a nakoniec som si uvedomil, že ten dobrý pocit vo mne vyvolalo to ako bola zariadená ich domácnosť. Z môjho pohľadu bola oveľa útulnejšia. Oba byty boli moderne vybavené a zariadené. Avšak v tom druhom bolo čosi navyše, čo dotváralo celkovú atmosféru – boli to obrazy, ktoré krásne dopĺňali farby stien a nábytku a dodávali bytu dušu a tú pravú atmosféru domova.

Obrazy na stenách sú viac než len doplnkom či výplňou bielych stien

Čo všetko robí z našej domácnosti domov? Je to teplo, vône, farby, ale i vhodne zvolené bytové doplnky. Často však máme aj napriek tomu pocit, že nášmu domovu chýba duša. Prázdnotou zívajúce steny sa dajú efektne dekorovať umeleckými obrazmi. Tie by si každý mal vyberať podľa svojho gusta, pretože by vo vás mali vzbudzovať len tie najlepšie pocity a charakterizovať vašu osobnosť. Vhodne zvolený obraz môže vo vás  neustále vyvolávať rôzne emócie.

Neurčité ťahy štetcom, zakomponovanie piesku, klincov, ocele alebo dreva do štruktúry obrazu interiéru dodáva moderný a unikátny dizajn.

Keď obraz krásne kontrastuje s farbou steny, váš celkový pocit je znásobený kombináciou vkusne zariadeného priestoru a umenia, a to dotvára celkový dojem nie len na vás ale aj na vašich hostí.

Obraz –  to nie sú vždy iba štyri rohy. Moderné galérie rozšírili svoju ponuku aj o obrazy okrúhle, prípadne pozostávajúce z viacerých dielov. Akryl alebo olejomaľba sú stále veľmi obľúbené a vyniknú bez rozdielu v každej miestnosti. Ak máte radi extravaganciu, môžete si vytvoriť svoju vlastnú galériu obrazov.

Obrazy s hodnotou

Premýšľali ste niekedy nad tým, aké by to bolo vlastniť skutočne hodnotné obrazy?

Pokiaľ chcete bývať skutočne štýlovo a radi by ste vystavovali obrazy s hodnotou, zaobstarajte si také, ktoré sú maľované ručne a ktoré vytvorili praví umelci. Nielenže tým podporíte ich tvorbu, ale ich kúpou získate produkt, ktorý bude cenný aj o pár rokov. Hodnota umeleckých diel predsa rokmi stúpa.

Investíciou do ručne maľovaného obrazu si získate obdiv vašich hostí. Pri pohľade na krásny obraz si vaša návšteva hneď uvedomí, že má dočinenia s jedinečnou osobnosťou, ktorá si dá záležať na každom detaile a nie je jej ľahostajná ani výzdoba priestoru, v ktorom žije.

Naša galéria vám ponúka iba originálne diela súčasných autorov umenia, vďaka ktorým si aj vy môžete „oživiť“ váš byt či dom a urobiť príjemný dojem na vašich priateľov.

Obývacia izba

Aké sú bavlnené obliečky

Bavlna je skutočným svetovým lídrom na trhu v ľahkom priemysle. Ide o unikátny materiál vytvorený na báze prírodného prírodného vlákna, ktorý má vynikajúce prevádzkové vlastnosti. Pri výbere posteľnej bielizne pre domácnosť, najmä obliečok, sa oplatí dôkladne pozrieť na bavlnené výrobky. Sú príjemné na dotyk, mimoriadne ekologické a bezpečné. Druhy bavlnenej posteľnej bielizne Chintz je luxusný […]

čítaj viac...
Obývacia izba

Ako si vybrať farebnú schému do obývačky

Pri výbere farebnej schémy pre vašu obývaciu izbu je potrebné vziať do úvahy niekoľko dizajnových prvkov. Tu je zoznam primárnych hľadísk, ktoré je potrebné zohľadniť pri práci na vytváraní harmonickej farebnej schémy pre váš hlavný obytný priestor. Pracujte okolo stálych prvkov dizajnuFarby na niektorých povrchoch vo vašej obývačke je možné relatívne ľahko meniť a iné […]

čítaj viac...
Interiér Obývacia izba

3 kútiky, ktoré MUSÍ MAŤ KAŽDÝ MUŽ vo svojej domácnosti

Idete do nového alebo vylepšuje vaše bývanie? Je úplne jedno, či zariaďujeme staromládenecký byt, či spoločnú domácnosť. Každý muž potrebuje svoj intýmny priestor, aby sa cítil ako doma. To je bez debaty. Neviete však, čo do neho rozhodne musíte zakomponovať? Poradíme vám. Ako to už býva vo vzťahoch, mnohé vzťahové veci sa dajú vtesnať pod […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: