Čo by ste mali mať aj vy vo svojej kúpeľni?

Či už ráno, ale po návrate z práce smerujeme hneď do kúpeľne. Najmä teraz cez letné horúčavy využívame kúpeľňu viac než kedykoľvek predtým. Horúce dni dávajú zabrať nášmu organizmu – viac sa potíme a potrebujeme dopĺňať tekutiny.

Čo ale ani vo vašej kúpeľni nesmie chýbať? Rozhodne toto.

Viac malých uteráčikov 

Najideálnejšie by bolo, keby každý člen rodiny mal vlastný uteráčik na tvár a na ruky. Samozrejme, môžete mať aj jeden, ale pozor, meňte ho každý deň, prinajhoršom každý druhý deň. V uterákoch sa hromadia mikroorganizmy, ktoré môžu ohroziť najmä ľudí s oslabenou imunitou. Také jednofarebné bavlnené alebo bambusové uteráky zapasujú aj k modernej kúpeľni Kludi.

Pevný kúpeľňový nábytok

 Na uskladnenie kozmetiky budete potrebovať kúpeľňový nábytok. Zaujímavý kúpeľňový nábytok môžete nájsť v kúpeľni Rako, ktorá patrí medzi najpredávanejšie. Kúpeľňový nábytok by mal mať pevné police, ktoré udržia väčšiu záťaž, materiál by mal byť kvalitný a voda by mu nemala ublížiť.

Kúpeľňový koberček 

Po vystúpení z vane alebo sprchového kúta potrebujete mať pod sebou niečo pevné; niečo, na čom sa nepošmyknete a nespôsobíte si zranenie. Dávajte si preto pred vaňu alebo sprchový kút protišmykový kúpeľňový koberček v zaujímavom farebnom prevedení.